Ys VIII: Lacrimosa of Dana Pełna Wersja Gry na PC do Pobrania

Ys VIII: Lacrimosa of Dana Pełna Wersja Gry na PC do Pobrania

Ys VIII: Lacrimosa of Dana Pełna Wersja Gry na PC do Pobrania

Ys VIII: Lacrimosa of Dana Gra + Crack

Ys VIII: Lacrimosa of Dana download

Ys VIII: Lacrimosa of Dana Tylko Crack do Pobrania

Ys VIII: Lacrimosa of Dana crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7 64-bit
Procesor: Core i3-2100 3.10 GHz
RAM: 4 GB RAM
Karta graficzna: DirectX 10.1, and Geforce GTX 650 Ti
Dysk twardy: 30 GB dostępnej przestrzeniYs VIII: Lacrimosa of Dana to opracowane z inicjatywą o pecetach RPG akcji. Gracz wchodzi na przeklętą wyspę i musi wraz z różnymi rozbitkami znaleźć lekarstwo na wyciągnięcie się spośród niej. Zabawa polega głównie toczeniu bitew za pomocą zręcznościowego systemu walki. Poza głównym bohaterem, będącym pewnym wojownikiem, co pewien okres przyłączamy się oraz w młodą dziewczynę, zaś jej sekcje koncentrują się dużo na eksploracji oraz rozwiązywaniu zagadek.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana to podzielone na budowę PC Windows RPG akcji. Projekt opracowało japońskie studio Nihon Falcom, czyli zespół, który istniał również za wszystkimi poprzednimi odsłonami cyklu. Na zbytach zachodnich grę wydała firma NIS America.

Fabuła

Akcja gry porusza się w zwykłej z wcześniejszych części serii fantastycznej krainie wzbogaconej elementami zaczerpniętymi z mitologii greckiej. Ponownie zajmujemy się w wojownika imieniem Adol Christin. Na startu kampanii potwór z głębin niszczy statek, którym podróżuje bohater. Morze wyrzuca go wraz z pozostałymi rozbitkami na koniec przeklętej wyspy Seiren. Ocalali szybko postanawiają zbudować wioskę, by ochronić się przed lokalnymi bestiami. Rozpoczynają również organizowanie urządź do okolicznych ruin.

Po jakimś momencie Adol zaczyna miewać wydające się sny z tajemniczą dziewczyną o imieniu Dana, której znalezienie może wykazać się kluczowe do poznania prawdy o wyspie i znalezienia środka na powrót do domu.

Mechanika

Razem z tradycjami serii, stracone na budowę PC Windows Ys VIII: Lacrimosa of Dana należy do poziomie RPG-ów akcji, więc większość czasu spędzamy na pozbywaniu się wrogów za pomocą zręcznościowego systemu walki. W okresie przygody Adolowi towarzyszą postacie poboczne, w współczesnym m.in. doskonale znająca rapierem Laxia, Shahad korzystający w boju kotwicy, czy Hummel uzbrojony w karabin z bagnetem. W jednej chwili gracz może łatwo kontrolować tylko samego z bohaterów, ale gra kupi na proste zmienianie się pomiędzy członkami drużyny w jakimkolwiek etapie.

Co pewien czas kampania oferuje nam odrębne sekcje, w których dajemy wyłącznie Daną – wyzwania w nich dużo odbiegają od segmentów z Adolem również jego drużyną, polegając zwłaszcza na rozwiązywaniu zagadek. Ponadto gra wyposażona została w niewielkie elementy strategiczne. Podczas przygód często natykamy się na nowych rozbitków a jeśli ich zachowamy, to zamieszkają oni w wiosce, gdzie będą pełnili różnorodne przydatne funkcje.