Youtubers Life Pełna Wersja gry do Pobrania oraz Crack Download PC

Youtubers Life Pełna Wersja gry do Pobrania oraz Crack Download PC

Youtubers Life Download Pełna Wersja gry na PC + CrackYoutubers Life download

Youtubers Life Tylko Crack do Pobrania na PC PobierzYoutubers Life crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10/XP/VISTA
Procesor: Intel Core i3 lub Lepszy
RAM: 2 GB
Karta graficzna: 512 MB Pamięci.
Dysk twardy: 3 GB Wolnego Miejsca na dysku do instalacji gry.Youtubers Life Download Pełna Wersja to dana na podstawie PC Windows gra symulacyjna, w jakiej potrafimy przyłączyć się w perspektywa współczesnego, internetowego vlogera. Za jej powstanie odpowiada niezależne, hiszpańskie studio U-Play Online, znane wcześniej głównie za sprawą sportowych produkcji mobilnych, takich jak Swipe Basketball czy seria Striker Soccer.

Fabuła

Wraz z biegiem Internetu oraz rozwojem popularności serwisów pokroju YouTube, jedną z najzwyklejszych ulic do osiągnięcia popularności stawała się kariera internetowego vlogera – każdego dnia w budowy pojawiają się setki poświęconych różnym tematykom filmików, wykonywanych przez tzw. „youtuberów”. W atrakcji studia U-Play Online możemy zająć się w poszczególną z takich osób, która, spotykając się u szczytu popularności, wspomina nasze podstawowe kroki w strefie wytwarzania i publikowania filmów połączonych z grami wideo, tematyką sportową, lifestyle’ową czy kulinarną.

Mechanika

Rozgrywka zatrzymuje się przede każdym na budowaniu i pracy kolejnych filmików oraz stopniowym wykonywaniu swej marce i opinii. W grze nie zabrakło jednak także szeregu prostych czynności pobocznych, takich jak wypady ze przyjaciółmi na akcji lub do kina, a nawet możliwość zaprzyjaźnienia się czy romansowania z różnymi twórcami. Całość przypomina a w konkretnej wadze produkcje z ciekawego cyklu The Sims. U progu pracy mamy przed sobą jedynie stosunkowo niewielkie dane oraz piszemy proste materiały wideo, jakich pełno można wyszukać w Internecie. Montując filmiki, wykorzystujemy zarówno klipy nagrane przez nas tychże, jak i elementy „zapożyczone” z innych twórców albo z telewizji. Po publikacji musimy zaś ustawicznie kontrolować ich markę oraz liczbę subskrybentów naszego kanału, by gromadzić się na punktach, jakie w konkretnej chwili dostają się na topie. Jeżeli nasze dokonania stoją się coraz większe, możemy pozwalać sobie na inwestowanie w coraz lepszy mebel i silniejszy Internet, i z okresem zatrudnić dodatkowych współpracowników czy przymocować do indywidualnej z budowie partnerskich. Rozgrywkę urozmaica też proste drzewko umiejętności, pozwalające na otwarcie nowych typów produktów: w wypadku prace związanej z atrakcjami są to np. unboxingi, pierwsze wrażenia, recenzje, poradniki, speedruny itp.

Kwestie techniczne

Wydana na budowie PC Windows gra Youtubers Life Download Crack do Pobrania okraszona została barwną, trójwymiarową szatą graficzną i wielką dawką poczucia humoru.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *