WRC 7 Download Pełna Wersja gry na PC i Crack do Pobrania

WRC 7 Download Pełna Wersja gry na PC i Crack do Pobraniawrc 7

WRC 7 + Crack do Pobrania

wrc 7 download

WRC 7 Download tylko Crack

wrc 7 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 lub lepszy...
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 20 GBKolejna odsłona serii gier rajdowych opartych o oficjalną licencję FIA WRC. Stanowi ostatnie trzecia część napisana przez studio Kylotonn Racing Games, znane zarówno z FlatOut 4: Total Insanity czy Hunter's Trophy.

WRC 7 to przeznaczona na platformę PC Windows gra rajdowa od studia Kylotonn Racing Games. Deweloper ten dokonałby dwie poprzednie odsłony serii – WRC 5 i WRC 6. Specjalnie na prostym koncie jest też szereg innych tytułów, w obecnym przekazane w 2017 roku FlatOut 4: Total Insanity. Projekt jest licencję Rajdowych Mistrzostw Świata (FIA World Rally Championship), natomiast jego wydawcą jest firma Bigben Interactive.

Także jak w przypadku wcześniejszych odsłon serii WRC 7 zapisuje się w kierunek symulatorów rajdowych, choć i kilka obeznani w ostatniego standardu produkcjach gracze mogą tu znaleźć coś dla siebie. Model jazdy jest ciężki. Mające ogromną miarą maszyny są dość duże do zapamiętania, a sytuacji nie ułatwiają same trasy, pełne ciasnych zakrętów, wzniesień, dziur czy rzeczywiście elementów otoczenia, na jakich lądujemy po za szybkiej jeździe. Ponadto deweloperzy zmodyfikowali nasz system fizyki, co zmuszone jest usprawnieniami w tegorocznych samochodach. Wprowadzono także niemało mniejszych, ale dużych zmian, jak np. wydłużenie drogi hamowania, bo w dawnej wersji stanowiła ona zbyt mała. Dzięki licencji Rajdowych Mistrzostw Świata bierzemy start w trzynastu prawdziwych rajdach, co tłumaczy się na tyle samo lokacji oraz sześćdziesiąt trzy odcinki specjalne. Większość spośród nich dokładnie daje też z naturalnych zawodów, a czasami musimy wykazać się np. na badającym aż dwadzieścia pięć kilometrów fragmencie, co każe nas do siedemnastu minut precyzyjnej jazdy.

Podstawowym trybem gry w WRC 7 na platformę PC Windows jest niewątpliwie kampania, w której rywalizujemy o pierwsze pomieszczenie w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Oprócz tego potrafimy również brać udział w sieciowych zmaganiach, tygodniowych wyzwaniach czy rywalizacji e-sportowej. Dodatkową zachętą jest tryb split-screen, czyli zabawa na podzielonym ekranie.

WRC 7 prezentuje odpowiedni poziom grafiki co wcześniejsza część serii. Dzięki licencji FIA możemy znajdować nie tylko prawdziwe, wiernie oddane samochody, ale również prawdziwych kierowców oraz reklamy sponsorów, jacy są zatrudnieni w rajdy w rzeczywistości. Poszczególne trasy oferują zróżnicowane środowiska. Czasami chodzimy po błocie w zalesionej okolicy, kolejnym razem biegamy po asfalcie; do tego powstają różne warunki pogodowe – ścigamy się w deszczu, w trakcie ulewy czy śnieżycy.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *