Worms W.M.D Download Pełna Wersja Gry na PC i Crack Pobierz

Worms W.M.D Download Pełna Wersja Gry na PC i Crack PobierzWorms W.M.D

Worms W.M.D Gra + Crack Download

Worms W.M.D download

Worms W.M.D Tylko Crack do Pobrania

Worms W.M.D crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 or better.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 512MB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 2 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Worms WMD Download Pełna Wersja to najnowocześniejsza odsłona znanej serii strategii turowych, w jakich kluczową rolę odgrywają uzbrojone po zęby tytułowe robaki. Zajścia w sztuce zostały pokazane w dwóch wymiarach, pojawiło się w niej oraz kilka nowości pokroju samochodów oraz ofercie pokrywania się w domach.

Kolejna odsłona popularnego cyklu Worms w grupy na PC Windows. Za jej stanięcie odpowiadają deweloperzy ze studia Team17, a zatem ci ciż, którzy sprawiliśmy poprzednie części. W produkcji gracze ponownie przejmują opiekę nad wyglądającymi dobrze, ale agresywnymi robakami. Tytuł nawiązuje przy tym do dwuwymiarowych zabaw z kolekcji, co oznacza, że wydarzenia zostały w nim wprowadzone z możliwości kamery umieszczonej z końcu ekranu.

W Worms WMD Download Crack podstawowy cel konkurencje nie uległ zmianie: naszym założeniem jest wyeliminowanie przeciwnej drużyny mając przy tym ze zróżnicowanego arsenału broni. Same starcia przeprowadzane są w kolejkach – każdy z graczy biorący wkład w grze ma przy tym przeznaczoną liczbę czasu na przedstawienie własnej działalności. Również gdy we wcześniejszych częściach, dostępnych broni stanowi nadzwyczaj dobrze. Obok standardowych pokroju bazooki czy zwykłej strzelby odnalazłyśmy się te te trochę znane. Wrogie robale można zaatakować na dowód przy użyciu zdalnie sterowanych super owiec czy wybuchowych bananów. Zaś więc niewątpliwie jedynie wierzchołek góry gadżetów, które znalazły się na wyposażeniu różowych glist. Twórcy zadbali o dodanie o kilku nowości odświeżających znaną formułę zabawy. Po raz ważny w spraw cyklu na tłu bitwy znalazły się pojazdy, jakimi można poruszać się i zaatakować wrogów. Gracze mogą wykorzystać na przykład z czołgu wyposażonego w działo zadające wrogom ogromne obrażenia. Pojawiła się także możliwość ukrywania w obiektach umieszczonych na kartach.

Worms WMD Download torrent do pobrania na PC Windows bazuje na silniku zaprojektowanym przez deweloperów ze studia Team17. Oczywiście jak wcześniejsze odsłony cyklu, gra cechuje się kolorowym, kreskówkowym stylem. Odświeżono przy tym właściwie wygląd poszczególnych robaków, które otrzymały m.in. nowe animacje.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *