Wolfenstein 2: The New Colossus Download Pełna Wersja + Crack

Wolfenstein 2: The New Colossus Download Pełna Wersja + CrackWolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus Gra + Crack do Pobrania

Wolfenstein II: The New Colossus download

Wolfenstein II: The New Colossus Tylko Crack Download

Wolfenstein II: The New Colossus crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 50 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Kolejna odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin, kontynuująca wątki rozpoczęte w zeszłej części serii. Tym razem B.J. Blazkowicz rozprawia się z nazistami na gruncie okupowanych Stanów Zjednoczonych.

Wolfenstein II: The New Colossus Download Pełna Wersja jest kolejną odsłoną bestsellerowego cyklu strzelanin FPP, nad którą pieczę sprawowało studio Machine Games. Produkcja została podzielona między innymi na budowę PC Windows.

Fabuła

Akcja Wolfenstein II: The New Colossus Download Polska Wersja otwiera się po wydarzeniach przedstawionych w dawnej części serii, a dobrze – w 1961 roku. Wybudzony ze śpiączki B.J. Blazkowicz natomiast jego przyjaciele trafiają na teren okupowanych przez nazistów Stanów Zjednoczonych. Z opinii na terror, jaki Niemcy (z Frau Engel na czele) sieją w Ameryce, protagoniście nie pozostaje nic innego, jak jeszcze chwycić za broń i stanąć do konfrontacji z agresorem. Na wesele Blazkowicz oraz jego świta nie są sami – działają im Horton oraz Grace, czyli liderzy miejscowego ruchu oporu. Należy odnotować, że podobnie jak wcześniejsza walka z cyklu, opisywana pozycja prezentuje alternatywną wersję historii, w której Niemcom udało się zaprojektować i zastosować na terytorium bitwy Wunderwaffe – cudowną broń, jaka umożliwiła im zwycięstwo w II wojnie światowej.

Mechanika

Gra w wydanym na budowie PC Windows Wolfenstein II: The New Colossus Download Torrent zasadza się na niemal identycznym schemacie, jak brało wówczas środowisko w przypadku poprzednika. W dalszym ciągu filarami zabawy są eksploracja rozległych etapów (odwiedzamy między innymi Roswell, Nowy Meksyk i Nowy Orlean), realizacja kolejnych celów misji i eliminacja zastępów zróżnicowanych przeciwników. W kierunku przygody na lokalnej drodze stają zarówno żołnierze piechoty, kiedy i uzbrojone po zęby, retrofuturystyczne roboty. Główny bohater nie jest właśnie bezbronny – w starciach robi zysk z rozbudowanego arsenału. Wśród dostępnych narzędzi mordu pojawia się nie tylko klasyczna broń palna (pistolety, karabiny maszynowe), ale również bardziej skomplikowane giwery pokroju Laserkraftwerku (strzelającego promieniem lasera skłonnym do dezintegracji oponentów) oraz Dieselkraftwerku (czyli napędzanego paliwem granatnika umożliwiającego jednoczesną eliminację całych grup adwersarzy). Co ciekawe, nic nie stoi też na granicy, by prowadzić ostrzał z dwóch pukawek jednocześnie – oczywiście pod warunkiem, że posiadamy wystarczającą liczbę amunicji. Warto odnotować, że po raz drugi autorzy postanowili zrezygnować z regeneracji zdrowia na rzecz oldskulowego systemu apteczek.

Kwestie techniczne

Wolfenstein II: The New Colossus do Pobrania Ściągnij pewno się pochwalić trójwymiarową grafiką doskonałej klasy, robiącą właściwy użytek z ofercie technologicznych silnika id Tech 6. W porównaniu z wcześniejszą grą spod znaku Wolfenstein podrasowano przede każdym tekstury i efekty specjalne, jakie towarzyszą wymianie ognia.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *