Wiedźmin 3: Serca z Kamienia Download DLC Dodatek Pobierz

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia Download DLC Dodatek PobierzWiedźmin 3: Serca z Kamienia

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia DLC do Pobrania na PC

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia download

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia wraz z Wiedźmin 3 Dziki Gon Download

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 6 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 10 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Serca z Kamienia Download DODATEK jest pierwszym dużym fabularnym rozszerzeniem do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dodatek pozwala graczom zwiedzić nową krainę ustawioną w północno-wschodniej części Ziemi Niczyjej i oferuje kilkanaście godzin zabawy.

Serca z Kamienia Download DLC (The Witcher 3: Hearts of Stone) jest doskonałym dużym rozszerzeniem do uznanej gry RPG akcji Wiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt) z maja 2015 roku. Dodatek został zrealizowany przez twórców podstawowej wersji produkcji, a to deweloperów z własnego studia CD Projekt RED, które odpowiada również za wcześniejsze odsłony serii Wiedźmin. Rozszerzenie potrzebuje do podejmowania podstawowej wersji „trójki”, zostało oddane w cyfrowej możliwości a jest widoczne zarówno w ramach Season Passa (przepustka sezonowa), kiedy również sam. Możliwość na komputery PC doczekała się jednak pudełkowej edycji limitowanej, zawierającej kod na dodatek i dwie talie do walki w Gwinta (154 karty) wraz z żetonami.

W smaku Serca z Kamienia Download torrent ponownie zabieramy się w Geralta z Rivii, który tym zupełnie został wynajęty przez Pracodawcę Lusterko również musi stawić czoła Olgierdowi von Everecowi. Jest to pan rozbójników, jaki w niezwykli sposób mieszkał się nieśmiertelny. Żeby go zdobyć będziemy musieli wykonać trzy trudne działania i zdjąć czar robiący go niezdobytą istotą. Akcja produkcji odbywa się na terenie Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu.

Serca z Kamienia Pobierz to swego rodzaju zestaw nowych funkcji, wiec założenia rozgrywki także jej mechanika nie uległy kolei w związku do ostatniego, z czym byliśmy do organizowania w „podstawce”. Oczywiście oprócz nowych zadań, jakie stały uregulowane do skórze na 30 poziomie badania także są skalowane pod tryb New Game +, pojawiły się także inne sytuacje, potwory, kolejne wybory i konsekwencje, dodatkowe przedmioty, bronie, artefakty, a nawet opcje romansowe. Wszystko to działa, że zabawa w Sercach z Kamienia zajmuje około 10 godzin. Warto też wspomnieć, że dodatek możemy przejść zarówno przed ukończeniem historii z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak i po niej.

Dodatek Serca z Kamienia do Pobrania, również jak pierwsza wersja trzeciego Wiedźmina, został wykryty na język polski. Gracze mogą delektować się nie tylko napisami, a także dużym udźwiękowieniem w lokalnym języku.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *