UBOOT Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania + Torrent

UBOOT Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania + TorrentUBOOT

Pobierz UBOOT + Crack

UBOOT download

UBOOT Tylko Crack Download

UBOOT crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 lub lepszy...
RAM: 4 GB
Karta graficzna: GeForce GTX 560 lub lepsza.
Dysk twardy: 4 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Symulator okrętu podwodnego od warszawskiego studia Deep Water. Podczas rozgrywki wcielamy się w dowódcę niemieckiej firmy wykonującej rozmaite misje podczas II wojny światowej. Do swoich zadań należy przede każdym zarządzanie kadrą i zabieganie o jej potrzeby.

UBOOT Download Pełna Wersja na PC Windows to symulator okrętu podwodnego, przygotowany przez warszawską ekipę Deep Water Studio. Deweloper nawiązał współpracę z PlayWay, wydawcą takich tytułów jak Helicopter: Natural Disasters, Symulator Farmy 2015 albo też Car Mechanic Simulator 2015, natomiast w miesiącu 2016 roku obie firmy rozpoczęły zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter.

Fabuła

Akcja produkcji została oprawiona w terminach II wojny światowej. Podczas gry w UBOOT Download Crack Pobierz gracze zabierają się w kapitana niemieckiego okrętu podwodnego, który wraz ze prostą załogą wykonuje rozmaite misje, polecane przez dowództwo Kriegsmarine. Tytuł stara się trzymać ważnych wydarzeń, aczkolwiek los marynarzy leży ale i tylko w rękach graczy.

Mechanika

UBOOT do Pobrania na PC Windows to wspaniałe połączenie mechanik rodem z Silent Hunter i Fallout Shelter. Dowodzenie okrętem nie ogranicza się więc ale do przenoszenia i dawania torped, ale przede wszystkim do aktywnego bycia w mieszkaniu załogi, pytania o jej potrzeby, przydzielania odpowiednich funkcji itd. Każdy marynarz jest indywidualną jednostką, mającą unikalny wygląd, zdolności i problemy, z którymi czasami że się oddać do przełożonego. Każdy z nich inaczej reaguje na polskie działania. Na poziomie musimy bowiem utrzymywać dyscyplinę, przecież bycie za surowym poskutkuje pogorszeniem stanu emocjonalnego członków załogi. W rezultatu tego np. sam z żołnierzy może zaatakować kolegów, i drugi popełnić nietakt i zdekonspirować się jako szpieg. Poza tym wszelkim na polskich barkach spoczywa dbanie o konieczności fizyczne załogi, więc należy dać swoim ludziom jedzenie i odpoczynek. Dobre samopoczucie marynarzy miesza się bezpośrednio na ich wybieram walki, bez jakiej nie będzie spośród nich pełniejszego pożytku. O ile pierwsza część rozgrywki robi się na pokładzie wiernie odwzorowanego okrętu podwodnego, o tyle nie wolno zapominać, że UBOOT Pobierz Grę to brzmi typu sandbox, zatem to my decydujemy, gdzie się udamy. Swoboda rozgrywki wyświetla się także przy samym zarządzaniu załogą, ponieważ możemy z nią tworzyć zupełnie dowolnie, przy czym, oczywiście, niektóre decyzje pociągają za sobą niemiłe konsekwencje.

Kwestie techniczne

UBOOT Keygen na PC Windows to trójwymiarowa produkcja, ale dowodzenie marynarzami wygląda też jak w grze Fallout Shelter – kamera często to daje nam pionowy przekrój okrętu. Sama łódź podwodna została bardzo dobrze odtworzona i podczas zabawy możemy przyjrzeć się rozmaitym częściom, np. zbiornikom balastowym, sprężarkom itd.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *