Total War: WARHAMMER 2 Download Pełna Wersja + Crack pobierz

Total War: WARHAMMER 2 Download Pełna Wersja + Crack pobierzTotal War: WARHAMMER 2

Total War: WARHAMMER 2 Gra + Crack do Pobrania

Total War: WARHAMMER 2 download

Total War: WARHAMMER 2 Download tylko Crack

Total War: WARHAMMER 2 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 50 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Total War: Warhammer II Download Polska Wersja to dana na komputery gra, w jakiej tryb strategiczny grany istnieje w turach, a taktyczne bitwy prowadzone są w ciągu rzeczywistym. W zderzeniu z ostatnią częścią, produkcja przenosi treść na drugie kontynenty i oferuje cztery nowe grywalne frakcje i znacznie zmienioną strukturę kampanii.

Total War: Warhammer II Download Crack to opracowana z tezą o platformie PC Windows strategia fantasy. Stanowi wówczas kontynuacja danej w 2016 roku gry Total War: Warhammer; obie produkcje wyszły spod rąk pracowników studia Creative Assembly.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, gra ponownie czeka nas do poważnego uniwersum fantasy marki Warhammer. Tym zupełnie jednak historia nie rusza się na widocznym z starej odsłony Starym Świecie. Zamiast tego gramy się na zachód, aby rozegrać wojnę na czterech kontynentach, nazwanych Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie i Lustria. Kampania pozwala wziąć start w konflikcie między czterema grywalnymi rasami, wśród których znajdziemy elfy wysokiego rodu, mroczne elfy, jaszczuroludzi oraz skavenów. Te cztery frakcje walczą o ochronę nad Wielkim Wirem, od tysiącleci wiszącym nad ojczyzną elfów, Ulthuanem.

Mechanika

Stracone na podstawę PC Windows Total War: Warhammer II Download Torrent i Pobieranie przygotowano na gruntach serii Total War. Dostajemy więc strategię, w której rozgrywka podzielona istnieje na dwie płaszczyzny. Na karcie strategicznej bawimy się w trybie turowym, dowodząc całą frakcją, przemieszczając armie, zarządzając gospodarką, rozbudowując miasta oraz podejmując technologie. Natomiast bitwy prowadzone są w momencie rzeczywistym. Podczas nich ograniczamy dowództwo nad tysiącami głów i potrzebujemy dobrze wykorzystywać formacje, zdolności postaci oraz ukształtowanie terenu. Gra oferuje także wiele zmian. Najmodniejszą są cztery nowe frakcje, z jakich każda ma unikalne mechaniki, firmy oraz bohaterów. Mocno odmienna jest dodatkowo struktura kampanii, robiąca się wokół walce o opiekę nad Wielkim Wirem. Poprzez wykonywanie szeregu różnych rytuałów rasy mogą kosztować wzmocnić lub rozproszyć wir, co nakierowuje grę na wykonywanie konkretnych celów i kontroli pokrzyżowania planów rywali.

Kwestie techniczne

Grę zbudowano na unowocześnionej wersji silnika Warscape, który zjadany istniał ponad we wcześniejszej odsłonie. Ciekawym elementem pracy jest pomoc między dwiema stronami serii. Posiadacze obu tytułów mogą pobrać gigantyczną mapę, stanowiącą połączenie terenów przydatnych w wszelkim spośród nich również stanowią szansę rozegrać działalność w prawdziwie epickiej skali, kierując dowolną częścią z cyfry i dwójki.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *