Total War Saga: Thrones of Britannia Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

Total War Saga: Thrones of Britannia Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

Total War Saga: Thrones of Britannia Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

Total War Saga: Thrones of Britannia Download + Crack

Total War Saga: Thrones of Britannia download

Total War Saga: Thrones of Britannia Tylko Crack

Total War Saga: Thrones of Britannia crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7 64Bit
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
RAM: 5 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
Dysk twardy: 30 GB dostępnej przestrzeniSpin-off cyklu Total War, w którym studio Creative Assembly zabiera graczy na Wyspy Brytyjskie z IX wieku naszej ery. Naszym znaczeniem jest zaprezentowanie się po pewnej ze kart w partii o dominację nad Wyspami i poprowadzenie jej do zdobycia. Produkcja czerpie garściami z sukcesu dotychczasowych części serii, więc również gdy one istnieje zjednoczenie strategii turowej i klasycznego RTS-a.

Total War Saga: Thrones of Britannia jest głównym z kilku spin-offów cyklu Total War, rozwijanego przez studio Creative Assembly. Autorzy zbierają się w nich na stopniach i wydarzeniach historycznych, jakie są zbyt małe na pełnoprawne części serii. Również jak całe nowe gry spod szyldu Total War, produkcja pojawiła się na budowie PC Windows.

Fabuła

Total War Saga: Thrones of Britannia przenosi graczy na Wyspy Brytyjskie z IX wieku naszej ery. Akcja gry zaczyna się w 878 roku, kiedy to wojska świadczone przez pracodawcy Alfreda Wielkiego odparły w akcji pod Ethandun atak Duńczyków pod przywództwem króla Guthrumema. Następstwem tych zjawisk była zgodna stabilizacja, po raz pierwszy z ośmiu dekad.

Koniec nie istniał jednak długo, gdyż w wyniku królowie Anglii, Szkocji, Walii oraz Irlandii rozpoczęli rywalizację o to, pod czyim panowaniem skupią się Wyspy; na domiar niemożliwego do walki szybko przyłączyli się nordyccy watażkowie. Naszym znaczeniem jest zaprezentowanie się po jednej ze kart konfliktu i przeprowadzenie jej do zwycięstwa.

Mechanika

Wydane na platformę PC Windows Total War Saga: Thrones of Britannia czerpie garściami z wyniku dotychczasowych odsłon cyklu. Pomimo że pod względem rozmiarów produkcja odpowiada samodzielnemu możliwi do walki Total War: SHOGUN 2 zatytułowanemu Zmierzch Samurajów, znajdziemy tutaj wszystkie elementy charakterystyczne dla serii. Rozgrywka różni się to na dwa etapy – podczas kiedy na karcie strategicznej kolejne ruchy pracujemy w stylu turowym (pytając o ekonomię podległych nam terytoriów i warunki dyplomatyczne z sąsiadami oraz podbijając kolejne obszary), widowiskowe bitwy, w trakcie których zajmujemy bezpośrednią kontrolę nad armią, rozwijają się w toku rzeczywistym.

Kwestie techniczne

Total War Saga: Thrones of Britannia potrafi się pochwalić wysokiej klas grafiką. Poszczególne firmy i elementy otoczenia są pełne detali; podobać się może także sama mapa strategiczna, której wygląd dostosowuje się w relacje od swoich poczynań. Dopełnieniem oprawy świetlnej jest klimatyczny soundtrack.