Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Download Pełna Wersja do Pobrania PC

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Download Pełna Wersja do Pobrania PC

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Download Pełna Wersja + Crack PobierzTom Clancy's Ghost Recon: Wildlands download

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Crack tylko do PobraniaTom Clancy's Ghost Recon: Wildlands crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5-2400S lub AMD FX-4320
RAM: 6 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX660 lub AMD R9 270X
Dysk twardy: 50 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Download Gra i Crack Pobierz to dodatkowa część kultowej serii strzelanek rozpoczętej w 2001 roku. W przeciwieństwie do ostatnich odsłon cyklu, nad którymi pieczę sprawował zespół Ubisoft Red Storm (wcześniej znany jako Red Storm Entertainment), spowodowanie tej prac oddano w dłonie paryskiego oddziału koncernu Ubisoft – w jego wyniku spotyka się między innymi ciepło przyjęty przez graczy Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Tytuł wprowadza wiele odmian i usprawnień do systemu rozgrywki, będąc jednocześnie pierwszym reprezentantem marki, którego akcja odbywa się w zupełnie otwartym świecie. Omawiana strzelanina TPP dotarła na moc platform, jednak wersja opracowana z tezą o pecetach z systemem Windows może poszczycić się najdoskonalszej klasy oprawą graficzną i możliwościami, których próżno szukać w jej konsolowych edycjach. Mowa nie ale o większej rozdzielczości (może pomagać w natywnym 4K), ale także o doskonalszej kondycji tekstur oraz dużo zaawansowanych efektach wizualnych.

Fabuła

Akcja gry przeprowadza się na gruncie Boliwii, gdzie potężny meksykański kartel narkotykowy o określi Santa Blanca przyczynia się do rozwoju strachu, sił i bezprawia. W samo gniazdo os wysłany zostaje elitarny oddział amerykańskich żołnierzy, zaś jego ćwiczeniem jest pełne zniszczenie organizacji poprzez likwidację ważnych dla niej głów i ograniczenie nieczystych interesów, trzymających ich ze skorumpowanym rządem Boliwii.

Mechanika

Pod względem mechaniki gra zdecydowanie charakteryzuje się spośród wcześniejszych odsłon serii, w jakich tworzyli kolejne misje według ściśle określonego scenariusza. Tym jednocześnie deweloperzy przeznaczylibyśmy do rąk graczy ogromny otwarty świat, który możemy przemierzać drogą wodną, powietrzną lub lądową, stosując do owego obiekcie szeroką skalę pojazdów, takich jak samochody, motocykle, łodzie czy helikoptery. Dzięki tej zmianie rozgrywka kojarzy się nieco dużo w postać rozwiązań znanych z takich linii jak Far Cry czy Just Cause. Akcja pozwoli na niczym nieskrępowaną możliwość w doborze następnych misji, a fabuła brnie do przodu bez powodu na to, jaką kolejność wybraliśmy. Taki sposób znacznie ułatwia przechodzenie gry w współpracy, pozwalając komponować się w kategorii niezależnie od samych postępów w historii.

Kwestie techniczne

Pod względem oprawy Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Download Pełna Wersja podzielone na PC Windows prezentuje bardzo szeroki poziom wykonania, a podczas zabawy przemierzamy zróżnicowane scenerie właściwe dla krajobrazu Boliwii – od ośnieżonych szczytów górskich, poprzez pustynie, na wsiach ukrytych w tropikalnych dżunglach skończywszy. Również gdy w zeszłych odsłonach serii, także oraz w Wildlands możemy zajmować się także w pojedynkę, kiedy dodatkowo w sposobie kooperacji przeznaczonym maksymalnie dla czterech osób.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *