The Wild Eight Download Pełna Wersja + Crack do Pobrania na PC

The Wild Eight Download Pełna Wersja + Crack do Pobrania na PCThe Wild Eight

The Wild Eight Gra + Crack Download

The Wild Eight download

The Wild Eight Tylko Crack Pobierz

The Wild Eight crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 450 lub lepsza.
Dysk twardy: 1 GB Wolnego Miejsca na Dysku do Pełnej Instalacji Gry.The Wild Eight Download Gra i Crack Pobierz to wytworzona w części izometrycznej gra survivalowa, kładąca szczególny nacisk na kooperacyjną rozgrywkę maksymalnie ośmiu graczy. Podzielony na podstawie PC Windows tytuł jest debiutancką produkcją rosyjskiego studia 8 Points.

The Wild Eight Download Torrent za Friko opowiada historię ośmiu niepołączonych ze sobą osób, których życie ulega jednego dnia całkowitej odmianie. Mają oni brać ocalałych z tajemniczej katastrofy samolotu, która tworzy stanowisko w skutych śniegiem oraz lodem lasach Alaski. Jak szybko się domyślić, gracze zajmują się w pozycję drinka ze szcześliwców, natomiast ich działaniem jest związać energie z drugimi uczestnikami zabawy, aby doświadczyć i odnaleźć drogę powrotną do domu.

Mechanika gry w walce The Wild Eight Pobierz Crack ma z dokonań niezwykle popularnego gatunku sandboksowych symulatorów przetrwania, w którym kontrolowane przez graczy postaci wpadają w przeciwne im środowisko, zaś ich ważnym poleceniem jest przetrwać. W grze studia 8 Points nie zabrakło a takich aspektów jak eksploracja i otwieranie kolejnych tajemnic otoczenia, rozbudowany system rzemiosła i wzrostu jakości oraz walka ze zmutowanymi zwierzętami oraz drugimi niebezpieczeństwami, polującymi na graczy w północnoamerykańskiej tundrze. Wykorzystując znalezione podczas zabawy surowce, musimy także zbudować schronienie dla wszystkiej szkoły i wytworzyć wiele dobrych narzędzi, ułatwiających przetrwanie w gronu, w którym niełatwo o pożywienie, a nocą temperatura spada do niekorzystnych dla ludzkiego organizmu poziomów. Największą zmianą, jaką niesie ze sobą The Wild Eight do Pobrania na PC, jest nacisk położony na współpracę w strukturze. W jakiejś rozgrywce wziąć może udział maksymalnie osiem osób, z których każda – w relacje od preferencji kontrolującego ją gracza – odznaczać się może zupełnie różnym człowiekiem osoby i moralności. W obrotu rozgrywki zupełnie nie wiemy, czy sam z naszych przyjaciół w formy dużej nie wykaże się pozbawionym uczuć samolubem, jaki nie zamierza nadstawiać karku za szkołę i bez wahania poświęci innego gracza dla własnych korzyści.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *