The Guild 3 Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania PC

The Guild 3 Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania PCThe Guild 3

The Guild 3 Gra + Crack Pobierz

The Guild 3 download

The Guild 3 Sam Crack Download

The Guild 3 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: 2.4 Dual Core lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 5 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Trzecia część serii strategii ekonomicznych wzbogaconych o wielkie elementy RPG. Gra pozwala spróbować własnych skuteczności na drugich ścieżkach funkcji w średniowiecznym świecie - charaktery i zadania stojące przed graczem dzielą się w współzależności z wybranej postaci.

The Guild 3 Download Gra to trzecia pełnoprawna odsłona zapoczątowanej w roku 2002 serii gier, która w płynny sposób połączyła elementy strategii ekonomicznych, symulatorów życia a RPG-ów. Też jak wszystkie poprzednie odsłony cyklu, tytuł powstał tylko z wspominają o komputerach PC. Jednakże w odróżnieniu od poprzedniczek (oraz oficjalnych dodatków do nich), firmowanych przez JoWood Entertainment oraz ekipę 4Head Studios, nowy wydawca serii – firma Nordic Games – powierzył zadanie stworzenia gry zespołowi GolemLabs, znanemu wcześniej głównie za sprawą cyklu geopolitycznych symulatorów SuperPower.

Fabuła

Fabuła gry zakłada się w roku 1400, czyli w porze późnego średniowiecza, kiedy zamyka się pewien moment rozwoju świata i stosuje królować nowy możliwość myślenia. Podobnie gdy w dawnych odsłonach serii, w The Guild 3 Download Crack zabieramy się w rolę średniowiecznego mieszczanina, zajmującego się głównie handlem i polityką, a naszym ćwiczeniem jest zrobienie silnej dynastii, która będzie w bycie przetrwać nawet kilkaset lat oraz przychodzące w Europie zmiany. Główną różnicę ma jednak fakt, że w trzeciej części etapu nie znajdziemy klasycznej, zwartej kampanii fabularnej. Rozgrywka przybrała tu bowiem wymiar zdecydowanie dużo sandboksowy i zamiast mienia się opowieści, bawimy się raczej realizacją luźno ze sobą powiązanych scenariuszy oraz zadań.

Mechanika

Pod względem ogólnych założeń, The Guild 3 Download Torrent Pełna Wersja Pobierz nie odbiega zbyt daleko od rozwiązań danych z starych odsłon serii i składa w sobie elementy strategii ekonomicznej, symulatora życia oraz RPG-ów. Generalnie rzecz mając, rozgrywka skupia się na szkoleniu własnego biznesu, co możemy spowodować na wiele innych rodzajów, np. poprzez handel, opanowanie danej umiejętności i dawanie rozmaitych przedmiotów, należenie w życiu przyjaznym i delikatnym i osiąganie w interakcje z zamieszkującymi świat gry postaciami niezależnymi. Podczas zabawy możemy również przystępować do rozmaitych organizacji i stowarzyszeń – zarówno tych istotnych (alchemików itp.), jak i dokładnie fikcyjnych. Otwiera nam toż kontakt do pełnego spektrum specjalnych umiejętności, dzięki jakim możemy spokojnie rozwijać swoją osobę natomiast na rozmaite sposoby wchodzić na losy otaczającego nas świata. Samą z pierwszych zmian, włożonych w trzeciej odsłonie serii The Guild, jest ruch w okolicę bardziej sandboksowej formuły rozgrywki. Zamiast zwartej linii fabularnej, w grze znajdziemy 12 zróżnicowanych scenariuszy, rozgrywających się na terenie kilku miast zaś ich stron. Naturalną konsekwencją owej sandboksowości jest także nacisk, jaki położono na sztuczną inteligencję komputerowych NPC-ów. Na potrzeby gry opracowano zaawansowany system zarządzający zachowaniami postaci niezależnych, który idzie im myśleć rzeczywistość także w uczciwi lekarstwo na nią mówić. Model ten oparty pozostał na sześciu przeciwstawnych wartościach, a większość napotkanych postaci stanowić może mieszankę różnych wyznawanych wartości. Odrębne moduły sztucznej wiedzy w walce zdobyły nie tylko samo postaci, lecz także rodziny, gildie czy miasta, i organizowane przez nich wzorce zachowań ulegają zmianie na zysk posunięć gracza też nowych trwających w świecie gry wydarzeń. Jednocześnie stosunek bohatera do danych postaci czy grup społecznych w właściwy sposób oddziałuje na sam czas rozgrywki.

Tryby gry

Prócz możliwości zabawy dla samotników, gra The Guild 3 do Pobrania oferuje również dojazd do 16-osobowego trybu multiplayer, w którym gracze współpracują lub konkurują ze sobą w obecnym tymże uniwersum. Całość uzupełnia zaś dopracowany edytor, pozwalający na przyrządzanie swoich scenariuszy.

Kwestie techniczne

Dana na podstawie PC Windows gra The Guild 3 Pobierz Grę powstała na silniku opublikowanej w 2010 roku gry Darksiders, który mimo znaczego podrasowania dość wyraźnie ustępuje poziomem wielu nowym produkcjom. W przyrównaniu do starych (danych w latach 2002–2006) odsłon serii, gra składa się jednak zdecydowanie lepiej, wprowadzając niedostępne tam elementy, takie jak dynamicznie wymieniający się cykl dnia oraz nocy. Na wyróżnienie zasługuje te typowa dla serii wierność realiom historycznym. Odwzorowane w grze miasta i ich strony stanęły na bazie oryginalnych, historycznych lokacji, z uwzględnieniem właściwego dla epoki zagospodarowania przestrzeni i stylów architektonicznych.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *