The Evil Within 2 Download Pełna Wersja i Crack Pobierz

The Evil Within 2 Download Pełna Wersja i Crack Pobierz

The Evil Within 2

The Evil Within 2 Gra + Crack

The Evil Within 2 download

The Evil Within 2 sam Crack

The Evil Within 2 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320
RAM: 8 GB
Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970 3GB
Dysk twardy: 40 GB Wolnego Miejsca na Dysku.The Evil Within 2 to stworzony z sprawą o pecetach survival horror z widokiem TPP. Kierujemy danym z głównej stronie detektywem, który używa odnaleźć zaginioną córkę w miastu wyjętym prosto z koszmaru sennego. Podczas przygody musimy poradzić sobie z szeroką galerią przerażających potworów poprzez otwarte konfrontacje, stosując podejście skradankowe czy po prostu wydobywając się ucieczką.

The Evil Within 2 to przekazana na platformę PC Windows gra akcji chodząca do grupie survival horror. Istnieje obecne kontynuacja prac z 2014 roku; oba tytuły opracowało studio Tango Gameworks. Na czele zespołu ponownie stanął legendarny projektant Shinji Mikami, czyli ojciec takich serii jak Dino Crisis, Devil May Cry, Onimusha czy Resident Evil.

Fabuła

Głównym bohaterem zabawy jest znaczny z podstawowej części detektyw Sebastian Castellanos, który po śmierci swojej pociechy Lily pozostaje w nałóg i depresję. Wkrótce pokazuje on zawsze, iż jego dziecko nigdy nie zginęło podczas pożaru domu, i zostało porwane. Wyrusza dlatego w podróż do pozornie idyllicznego miasteczka Union. W tym miejscu otworzono nową alternatywną rzeczywistość, wykorzystując do ostatniego córkę bohatera. Żeby ją odzyskać Sebastian musi opuścić świat praktyczny i udać się na wycieczkę do wielkiego wymiaru, wykonanego przez grupę Mobius.

Mechanika

Pod względem mechaniki rozgrywki podzielone na platformę PC Windows The Evil Within 2 stanowi rozwinięcie pomysłów z centralnej połów. Ponownie otrzymujemy to grę akcji typu survival horror, w której kamera położona jest zbyt plecami bohatera. Zabawa daje się do eksploracji, rozwiązywania okazjonalnych zagadek oraz walki. Podczas zabawy przychodzi nam zmierzyć się z wieloma dużymi potworami, przy czym otrzymujemy sporą swobodę wyboru metod radzenia sobie z zagrożeniami. Możliwe są otwarte konfrontacje z zastosowaniem ciężkiej broni palnej, albo bardziej skradankowe podejście zakładające pokrywanie się w kształtach i używanie kuszy do cichego eliminowania przeciwników. Nie brakuje te sytuacji, w jakich najlepszym pomysłem jest ucieczka, zwłaszcza że zgodnie z tradycjami gatunku amunicji i zasobów jednak jest jak na coś. Też gdy w głównej fazie, w The Evil Within 2 przychodzi nam przemierzać ciasne, klaustrofobiczne lokacje, jednak tym całkowicie obok nich pojawiają się również łatwe i nieliniowe tereny, jakie potrafimy odkrywać we domowym tempie i które proponują wiele pobocznych prace. W porównaniu do ostatniej odsłony wyposażenie bohatera wzbogaciło się o komunikator, który pozwala zapoznawać się z starą protegowaną Sebastiana – Julią Kidman, wciąż goszczącą w świecie rzeczywistym. Polecane przez nią informacji działają w powodzeniu wyzwań w koszmarnej rzeczywistości. Urządzenie jest oraz do odnajdywania przedmiotów, surowców, informacji i misji pobocznych.

Kwestie techniczne

Gra że się pochwalić atrakcyjną trójwymiarową oprawą graficzną, której największymi cechami jest niebezpieczny klimat grozy oraz oryginalne i złe modele potworów. Atmosferę budują przede każdym szczegółowo zaprojektowane lokacje oraz dynamiczne oświetlenie.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *