Symulator Autobusu 2017 Download Pełna Wersja PC i Crack Pobierz Fernbus Coach Simulator

Symulator Autobusu 2017 Download Pełna Wersja PC i Crack Pobierz

Pobierz Symulator Autobusu 2017 + Crack DownloadSymulator Autobusu 2017 download

Symulator Autobusu 2017 Tylko Crack do PobraniaSymulator Autobusu 2017 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: i5 lub AMD lepszy
RAM: 6 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 560 lub podobna AMD
Dysk twardy: 45 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Symulator Autobusu 2017 Download Pełna Wersja i Crack Pobieranie, za granicą znany pod tytułem Fernbus Simulator, to kolejny symulator wykonany przez TML-Studios – twórców takich programów jak Symulator autobusów i tramwajów: San Francisco, Symulator Autobusów 2012 lub same City Bus Simulator 2010. Pierwotnie produkcja zaprezentowała się na budowie PC Windows pod koniec sierpnia 2016 roku, a do Polski dotarła właśnie w lutym 2017 roku za sprawą firmy Techland.

W sztuce zabieramy się w kierowcę autobusu, jeżdżącego między największymi niemieckimi miastami (m.in. Berlin, Hamburg, Frankfurt, Stuttgart czy Dortmund). Do naszych zadań należy nie ale jedno kierowanie pojazdem, lecz i wykonywanie różnych sprawie, np. sprzedawanie biletów osobom, które nie zakupiły ich wcześniej. Główną atrakcją gry Symulator Autobusu 2017 Download Gra na PC istnieje natomiast samo przemierzanie tras (łącznie wyprodukowano około 20 tysięcy kilometrów dróg). Jazda wymaga skupienia, gdyż maszyna prosta w obsłudze nie jest, oraz jednocześnie na ulicach panuje duży ruch, zdarzają się wypadki itd. Swoje trzy grosze dorzucają także zmienne warunki pogodowe, cykl dobowy oraz pory roku. Na przyjęcie zasługuje też wierne odwzorowanie kokpitów, oferujących różne funkcje, np. możliwość wygłaszania komunikatów.

Symulator Autobusu 2017 Download do Pobrania na PC, jak większość symulatorów, nie uznaje się do grona najładniejszych gier. Oprawa graficzna istnieje natomiast efektywna i została ułożona w oparciu o technologię Unreal Engine.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *