Subnautica Download Pełna Wersja Gry na PC, Polski Język oraz Crack

Subnautica Download Pełna Wersja Gry na PC, Polski Język oraz Crack

Subnautica Pobierz Grę + Crack Download
subnautica download

Subnautica Download tylko Crack + Patch Pobierzsubnautica crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10/XP/VISTA
Procesor: 2 Rdzeniowy Intel lub lepszy AMD.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Intel HD 4600 lub lepsza.
Dysk twardy: 6 GB Wolnego Miejsca na Dysku do instalacji gry.Subnautica Download Pełna Wersja to przekazany na platformie PC Windows podwodny sandbox, łączący elementy zręcznościówek, RPG i przygodowych gier akcji. Produkcję opracowało studio Unknown Worlds Entertainment, wielkie z udanej sieciowej strzelanki Natural Selection 2.

Fabuła

Akcja gry osadzona pozostała w idealnym świecie, zainspirowanym starymi powieściami przygodowymi pokroju 20.000 Mil Podmorskiej Żeglugi autorstwa Juliusza Verne'a. Słone wody oceanów zamieszkują liczne potwory, oraz na dnie można natknąć się pozostałości futurystycznych budowli i okrętów. Gracze zabierają się w kapitana nowoczesnego okrętu podwodnego, którego zadaniem jest eksploracja niezbadanych głębin.

Mechanika

Pod względem mechanizmów rozgrywki, Subnautica Download Spolszczenie i Crack Pobierz jest dokładnym koktajlem, łączącym elementy wielu innych rodzajów, w obecnym RPG, sandboksów i filmowych gier akcji. Swym poleceniem jest tworzenie okrętów podwodnych, a potem zajmowanie ich do eksploracji morskiego świata. Każda decyzja podjęta w stoczni wchodzi na osiągi maszyn - samodzielnie wybieramy plany wnętrza, użyte do sieci materiały oraz style urządzeń pokładowych. Zabawę zaczynamy od budowy prymitywnych okrętów podwodnych - o niewielkim rozmiarze a też mniejszej wytrzymałości. Z etapem będziemy przecież konstruowali coraz dużo zaawansowane jednostki, które pozwolą na odkrywanie nowych, wcześniej niedostępnych rejonów oceanu. Podczas rozgrywki możemy śmiało przechadzać się po poziomie i wymawiać z członkami załogi, przecież nie brakuje także możliwości do opuszczenia statku i prywatnego zwiedzania podwodnego świata.

Kwestie techniczne

Dana na platformie PC Windows gra Subnautica do pobrania za friko pracuje w oparciu o podrasowaną wersję popularnego silnika Unity i cechuje się wysokiej jakości, niezwykle barwną oprawą wizualną. Możliwość na komputery PC oferuje i wsparcie dla zestawów rzeczywistości wirtualnej, takich jak Oculus Rift.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *