South Park: The Fractured But Whole Download Pełna Wersja i Crack

South Park: The Fractured But Whole Download Pełna Wersja i Crack

South Park: The Fractured But Whole

South Park: The Fractured But Whole + Crack

South Park: The Fractured But Whole download

South Park: The Fractured But Whole Tylko Crack do Pobrania

South Park: The Fractured But Whole crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 2400 / AMD FX 4320
RAM: 6 GB
Karta graficzna: VIDIA GeForce GTX 560Ti lub lepsza.
Dysk twardy: 20 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Kontynuacja humorystycznej gry RPG South Park: The Stick of Truth, której akcję osadzono w świecie popularnej kreskówki dla dużych stacji Comedy Central. Pod względem mechaniki tytuł nie odbiega z swojej poprzedniczki, oferując elementy klasycznego cRPG z turowym systemem walki dane w głównej, kreskówkowej oprawie. W akcjach nad grą ponownie udział wzięli oryginalni twórcy South Park: Matt Stone oraz Trey Parker.

South Park: The Fractured But Whole to nowa po wydanym na komputerach PC w 2014 roku South Park: Kijek Prawdy gra cRPG, osadzona w uniwersum kultowej amerykańskiej kreskówki dla dużych, wyświetlanej w polskim świecie pod nazwą Miasteczko South Park. W przeciwieństwie do poprzedniczki, stworzonej przez dobrze znane fanom RPG studio Obsidian Entertainment, produkcją tytułu zainteresowało się tym razem wewnętrzne studio koncernu Ubisoft z siedzibą w San Francisco – twórcy serii gier muzycznych Rocksmith. Nowy deweloper ponownie zachęcił do pomocy samych twórców serialu: Treya Parkera i Matta Stone’a, którzy rozpoczęliśmy się stworzenia scenariusza i dialogów. South Park: The Fractured But Whole na PC Windows został oficjalnie zapowiedziany podczas rozmów firmy Ubisoft na placach E3 2015. W przeciwieństwie do pierwowzoru, danego na komputery i konsole siódmej generacji, gra realizowana istniała od początku z wspominają o wielkich „blaszakach” i nowej generacji konsol, jednak ze względu na specyficzny styl wizualny nie przełożyło się zatem na duży skok jakościowy w ramie graficznej.

Fabuła

Fabuła South Park: The Fractured But Whole skonstruowana stała na dużo zbliżonych zasadach, kiedy w grze South Park: Kijek Prawdy; o ile jednak poprzednia odsłona serii naśmiewała się z banałów obowiązujących w szeroko pojętym gatunku fantasy, tak część inna na celownik wzięła filmy i komiksy o superbohaterach. Akcja gry czeka nas właśnie na drogi tytułowego miasteczka South Park, a podczas zabawy zabieramy się po raz kolejny w rolę dzieciaka zwanego po prostu „Nowym”, tuż przed wydarzeniami z poprzedniej gry sprowadził się wraz z rodziną w niniejsze miejsce. Mężczyźni z paczki Cartmana odgrywają tym całkowicie role prawdziwych superbohaterów z linie Coon & Friends (bo fantasy nagle broniło się głupie). Kontrolowana przez nas postać dodaje do tej grupy, aby wraz z takimi kozakami jak Human Kite (Człowiek-Latawiec), Mosquito (Komar) czy Super-Craig po raz kolejny zmierzyć się m.in. ze złowrogim Profesorem Chaosem. Bardzo większym etapem będzie natomiast starcie z konkurencyjną grupą herosów, do jakiej należą Mysterion, Narzędnik (Toolshed) także drudzy - kto pokaże się liderem w rywalizacji o stworzenie najlepszej superbohaterskiej franszyzy?

Mechanika

Ogólne założenia rozgrywki w South Park: The Fractured But Whole na PC Windows nie odbiegają w popularnej mierze od rozwiązań wielkich z poprzedniczki. Też jak tam, akcja ukazana została w obrazu z końca. Podczas zabawy możemy w swobodny sposób przesuwać się po terenie miasta, wykonując rozmaite zadania fabularne, rozmawiając z napotkanymi twarzami i usuwając różne przydatne przedmioty. Istotnym czynnikiem rozgrywki jest oczywiście walka, w której jak w klasycznych grach RPG postaci powstają w organizmie turowym. Podczas potyczek bohaterowie mają z dobrze absurdalnego zestawu supermocy wzorowanych na komiksowych odpowiednikach. W South Park: The Fractured But Whole nie obeszło się ale bez jakichkolwiek zmian, które uatrakcyjniają rozgrywkę, rozwijając pomysły z pierwowzoru. Najważniejszą z nich wyglądowi nowoczesny sposób rozwoju postaci, dzięki któremu w skalę postępów zabawy możemy w korzystny środek modyfikować statystyki bohatera, co w zintegrowani z sposobem multiklasowym daje szansę wykreowania prawdziwego superbohatera. Deweloperzy postanowili także urozmaicić nieco samą mechanikę walki: podczas starć możemy łatwo ciągnąć się po planszy, a mapy bitewne wzbogacone zostały o obiekty, które na przeróżne rodzaje działają na skutek starcia, umożliwiając np. zabieranie się za nimi. W grze pojawiła się oraz możliwość określenia płciowej przynależności naszego bohatera, co - obok wyboru rasy czy religii - w kulturalny sposób wchodzi na nowe w grze linie dialogowe.

Tryby gry

Również jak poprzednia produkcja z kolekcji, South Park: The Fractured But Whole także przeznaczone jest zdecydowanie do imprezy w sposobie jednego gracza. Kwestie techniczne Zamieszczony na podstawie PC Windows South Park: The Fractured But Whole czerpie z silnika Snowdrop, znanego chociażby z nowego hitu Ubisoftu - The Division. Zaawansowane narzędzie pozwalało uzyskać identyczny efekt, co poprzednim razem, choć teraz podniesiono limit wyświetlania klatek na sekundę do 60. W powierzchni dźwiękowej obyło się bez istotniejszych zmian, a głosów ważnej części bohaterów użyczyli ponownie sami twórcy serialu South Park: Trey Parker i Matt Stone.

Dodatkowe informacje

Drinkom z najtrudniejszych problemów, z jakimi borykał się polski wydawca gry, była kwestia przetłumaczenia podtytułu w taki rodzaj, aby dostarczał on dwuznaczność wersji oryginalnej („but whole” w treści angielskiej brzmi ponieważ tak toż, jak „butthole” – czyli wyraz oznaczający ważny punkt tylnej części ciała). Polski oddział Ubisoftu zapytał więc fanów na Facebooku o to, lub w zespole tłumaczyć tytuł na język polski, natomiast gdyby tak, to jako powinien on iść. Wśród pojawiających się propozycji, najwięcej głosów zebrały dwie: South Park: Podzieleni ale zRzyci oraz South Park: Nieznośna lekkość od bytu. Ostatecznie gra zadebiutowała tylko pod oryginalnym tytułem.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *