Sonic Mania Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC Download

Sonic Mania Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC DownloadSonic Mania

Sonic Mania Download Gra oraz Crack

Sonic Mania download

Sonic Mania Tylko Crack do Pobrania

Sonic Mania crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10/XP/VISTA
Procesor: Pentium 4 1.6GHz lub lepszy.
RAM: 2 GB
Karta graficzna: Zgodna z DX 9.
Dysk twardy: 400 MB Wolnego Miejsca na Dysku.Sonic mania-to Platforma, opracowany przez PagodaWest gry Studio i wydana przez firmę Sega, jedna z najbardziej popularnych w swoim rodzaju. Od innych produkcjach w tym gatunku, to odróżnia go od ogromnych prędkości osiągane znaki uciec przez cały poziom koloru.

Sonic Mania to klasyczna dwuwymiarowa platformówka na podstawie PC gra, która powraca do korzeni popularnej serii bardzo Sonic hedgehog, rozpoczęty w 1991 roku na konsoli Sega genesis. Tradycyjne gry teraz jest wynikiem dwóch badań: Headcannon i gry PagodaWest. Zespół programistów weszli także Christian Whitehead i Szymon Thomley (znany także pod pseudonimem "Stealth" i Taksówkarza), mając swój własny port klasycznego Sonica hity i wiele фанатских gier. Sonic mania została oficjalnie ogłoszona podczas comic-Con 2016, gdzie 25-lecia tytuł Bohatera został wyróżniony w trakcie specjalnego wydarzenia.

Po licznych (i w większości bardzo krytycznie) eksperymentów, aby odświeżyć formułę serii Sonic Mania jest powrót do klasycznej formule cyklu w dosłownym sensie. Produkcja ta jest dwuwymiarowej, side-scrolling gra platformowa, w którym, jak sam Sonic i jego dwóch przyjaciół: Tails i Наклз, pokonujemy inny, różne poziomy pełne pułapek, wrogów i przyjaciół. Ciekawym faktem jest to, że oprócz zupełnie nowy, specjalnie opracowany dla potrzeb etapów Sonic manii, w grę również remiksy poziomów z pierwszej serii, takie jak Green Hill strefy od oryginalnego Sonic Hedgehog 1991 roku. W grze, jednak nie było żadnej modyfikacji oryginalnego mechanika. Oprócz znanych klasycznych technik, takich jak plecy ataku i spin dash, Sonic mania ma również nowy manewr pod tytułem upadek kreski, co pozwala na rolkę w piłkę bezpośrednio po skoku. Ponadto, gra posiada szereg złote pierścienie, które zapewniają częściową ochronę przed uszkodzeniami i odblokować specjalne bonusowe etapy (po raz pierwszy w Sonic the Hedgehog 3 w 1994 roku).

Wydana na platformie Windows, komputer, audio mania należy do klasycznych części serii nie tylko lampy, ale i mechaniki. Mimo dużych możliwości współczesnych komputerów PC i konsol ósmej generacji, gra ma silny starej, dobrej grafiki, zaprojektowany dla konsoli Sega Genesis. Formuła ta jest hołdem dla najbardziej lojalnych fanów cyklu i specjalnych próba oddać hołd klasycznym i wysoki ranking Odsłon.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *