Somerville Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

Somerville Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PCSomerville

Somerville Gra + Crack do Pobrania

Somerville download

Somerville tylko Crack

Somerville crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 or better.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Intel HD5000 lub lepsza.
Dysk twardy: 5 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Platformowa gra akcji, w jakiej znajdujemy losy grupy ocalałych, walczących o przetrwanie podczas inwazji obcej cywilizacji. W trakcie zabawy przemierzamy zróżnicowane lokacje, rozwiązujemy zagadki oraz płyniemy z dala od wzroku adwersarzy lub walczymy z nimi, wykorzystując broń palną. Całość okraszono doskonałej klasy grafiką utrzymaną w prawdziwej stylistyce.

Somerville Download Pełna Wersja jest platformową grą akcji stworzoną przez inny zespół Jumpship – studio zaprojektowane przez Dino Patti’ego, czyli jednego ze współautorów bestsellerowych Inside oraz Limbo. Produkcja pojawiła się na budowie PC Windows, a wspomina o losach garstki osób starających się przetrwać inwazję obcej cywilizacji.

Mechanika

W Somerville Download Crack akcję obserwujemy z końca. Też gdy w wysoko wspomnianym Inside, zabawa liczy na przemierzaniu wysokich stanów i rozwiązywaniu mniej lub dużo złożonych zagadek – nie brakuje tutaj również sekcji zręcznościowych, a jeszcze momentów, w których pragniemy płynąć z dala od wzroku przeciwników pozaziemskiego pochodzenia. Od momentu do czasu przychodzi nam i podstrzelać do agresywnych kosmitów.

Kwestie techniczne

Wydane na platformę PC Windows Somerville Pobierz wyróżnia się oryginalną, mroczną, a przy tym lekko kreskówkową oprawą graficzną. Za przygotowanie sfery wizualnej opisywanej pozycji odpowiadał Chris Olsen – animator filmowy, który miał udział w organizowaniu takich pracy jak Thor, Avengers: Czas Ultrona oraz Skyfall.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *