Solo Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Solo Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Solo Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Solo Download + Crack

Solo download

Solo Tylko Crack [DOWNLOAD]

Solo crackWymaganie sprzętowe:

System: Microsoft® Windows® 7
Procesor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
RAM: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 650
Dysk twardy: 2 GB dostępnej przestrzeniNiecodzienna gra przygodowa z faktami logicznymi opowiadająca o miłości. Gracze zajmują się w świadomość szukającą swojej nowej części. By ją znaleźć, muszą iść świat, rozwiązując różne problemy.

Sam to gra przygotowana przez niezależne studio Team Gotham. Deweloper tenże w 2016 roku wypuścił na PC-tach przygodówkę The Guest, i dwa lata później udostępnił opisywaną produkcję w klasy na podstawę PC Windows. Tytuł został opłacony przez jednych graczy podczas zbiórki pieniędzy w serwisie Fig, gdzie twórcom udało się pozyskać blisko 70 tysięcy dolarów.

Fabuła

Sam jest pozą mówiącą o miłości. Podczas zabawy wcielamy się w marynarza, który wyjeżdża w jazda po świecie w punktu odnalezienia swojej drugiej połowy. Na wstępu rozgrywki wybieramy płeć bohatera oraz osoby, którą zamierzamy odnaleźć. Dodatkowo program zadaje nam kilka pytań związanych z ostatnimi i dawnymi związkami. Na zasadzie udzielonych odpowiedzi gra dostosowuje sposób narracji, budując się na tak zwanych „trzech stanach miłości” (solo, para i złamane serce).

Mechanika

Pracę można ocenić jako grę przygodową z tematami logicznymi. Rozgrywka polega na odwiedzaniu różnych wysp. Na dowolnej spośród nich musimy rozwiązać pewne łamigłówki, by obudzić śpiący totem. Sprawa ta stosuje nam później pytania, różniące się w relacji z stanu związku naszej skórze. Na podstawie udzielanych odpowiedzi gra generuje listy od swej miłości, ewentualnie od dawnej partnerki/partnera, gdyby mamy złamane serce.

Solo w zamierzeniach twórców jest nas przyciągać do refleksji. Rozgrywka jest to lekka i delikatna. W wszelkiej chwili możemy przerwać rozwiazywanie problemów a po prostu usiąść na ławce, zacząć być się ze zwierzętami istniejącymi na wyspie czy zainteresować się uprawą roślin.

Kwestie techniczne

Klimat Sam na podstawę PC Windows montowany jest przez rozgrywkę, udźwiękowienie oraz grafikę. Jest toż trójwymiarowa produkcja o dość prostej, kreskówkowej stylistyce, która idealnie pasuje z następującymi elementami.