SINNER: Sacrifice for Redemption Download Pełna Wersja i Crack

SINNER: Sacrifice for Redemption Download Pełna Wersja i Crack

SINNER: Sacrifice for Redemption Download Pełna Wersja i Crack

SINNER: Sacrifice for Redemption Download Gra oraz Crack

SINNER: Sacrifice for Redemption download

SINNER: Sacrifice for Redemption Tylko Crack Download

SINNER: Sacrifice for Redemption crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10 (64 Bit)
Procesor: Intel i5-2300 2.8 GHz
RAM: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB
Dysk twardy: 12 GB dostępnej przestrzeniSinner: Sacrifice for Redemption to przygotowane z pamiętają o pecetach RPG akcji utrzymane w spokoju dark fantasy. Zabawa ogranicza się do eksploracji i zręcznościowej walki. Potyczki są bardzo trudne, co i wzmacnia fakt, że wraz z postępami w walce nasza sytuację staje się coraz słabsza.

Sinner: Sacrifice for Redemption to zamieszczone na podstawę PC Windows RPG akcji. Grę opracowało chińskie studio Dark Star Games, zaprojektowane przez weteranów takich zestawów jak Blizzard Entertainment, Konami czy Ubisoft.

Fabuła

Akcja osadzona stanowi w ponurej krainie fantasy terroryzowanej przez wielkie bestie będące uosobieniem popełnionych przez protagonistę grzechów. My wcielimy się w cierpiącego na amnezję żołnierza imieniem Adam wyruszającego na wycieczkę, jakiej celem jest życie świata. Podczas niej sprawdza odzyskać wspomnienia swoich win i znaleźć wyjście na ich kupienie. Gra oferuje kilka alternatywnych zakończeń w zależności z tego, jak mówimy sobie podczas walk z personifikacjami grzechów.

Mechanika

Podzielone na platformę PC Windows Sinner: Sacrifice for Redemption to RPG akcji, w którym rozgrywka koncentruje się na eksploracji oraz mocno zręcznościowej walce. Do własnej dyspozycji oddany zostaje spory arsenał różnorodnego uzbrojenia, a potyczki wymagają odpowiedniego zmysłu taktycznego. Bezmyślne szarże zamykają się tragicznie. Aby zwyciężać, musimy pokazać się analizować ruchy wroga i wybierać odpowiednie momenty na atak. Starcia są bardzo subtelne i podczas kampanii regularnie giniemy, ale każda śmierć stanowi lekcję, która powoduje przy następnym podejściu poradzić sobie kilku dużo.

Autorzy zaimplementowali i dobry pomysł, który odróżnia grę od drugich produkcji z wyborze. Przed wszystkim starciem z bossem reprezentującym drink z grzechów kierowany przez nas bohater musi poświęcić jedną ze prostych statystyk. Tym jedynym produkcja oferuje odwrotność typowej kampanii RPG – w Sinner: Sacrifice for Redemption wraz z wzrostami w grze nasza skóra powoli stoi się coraz mniejsza.

Tryby gry

Gra pozwala wyłącznie na wolną zabawę. Autorzy przygotowali jednak kilka alternatywnych trybów zabawy urozmaicających zabawę i robiących, że ponowne przechodzenie kampanii oferuje nowe wyzwania.