Sand is the Soul Pełna Wersja do Pobrania oraz Crack PL

Sand is the Soul Pełna Wersja do Pobrania oraz Crack PL

Sand is the Soul Pełna Wersja do Pobrania oraz Crack PL

Sand is the Soul + Crack do Pobrania

Sand is the Soul download

Sand is the Soul Tylko Crack do Pobrania

Sand is the Soul crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 8
Procesor: 2.0 GHz CPU (Dual Core recommended)
RAM: 1200 MB RAM
Karta graficzna: 512 MB
Dysk twardy: 1200 MB dostępnej przestrzeniHybryda RPG pracy i chodzonej bijatyki w 2D, zorganizowana przez polski oddział MGP Studios. Gracz zabiera się w wartość kuriera, którego znaczeniem jest podanie ważnego listu. Rozgrywka przedstawia się wysokim poziomem trudności, a łączy się na eksploracji ponurego otoczenia i starciach z napotkanymi przeciwnikami w smaku nawiązującym do serii Dark Souls.

Sand is the Soul jest wykonaniem niezależnego zespołu MGP Studios. Produkcja łączy cechy kluczowe dla gatunku przygodówek point-and-click z wyjątkami zaczerpniętymi z beat 'em upów i gier cRPG akcji. Tytuł zadebiutował na platformie PC Windows, a inspirację dla twórców było przede każdym Bloodborne oraz legendarny cykl Castlevania.

Fabuła

Sand is the Soul zabiera gracza w wyprawę do inspirowanego epoką wiktoriańską, fikcyjnego miasta CrossHill. Przejmujemy opiekę nad tajemniczym bohaterem, którego zagadnieniem jest podanie ważnego listu. Sprawę komplikuje fakt, że zajęcie obecne stanowi przesiąknięte starożytnym, przenikającym czasoprzestrzeń złem. Fabuła, wzbogacana w trakcie rozgrywki o kolejne elementy, jest ważny czynnik gry, a wybierane przez nas wole i leczenia są nacisk na jej czas oraz finał – historia może zatrzymać się na dziesięć sposobów, zależnie od realizowanych przez nas wyborów.

Mechanika

Gra w Sand is the Soul buduje się na eksploracji otwartego świata, w jakim za jakimś rogiem czai się niebezpieczeństwo, i do końca prowadzi zazwyczaj daleko niż jedna ścieżka. Solą zabawy są starcia z przeciwnikami, przedstawiające się wysokim stopniem trudności – gracz musi przywiązywać sporą rolę do wskaźnika energii życiowej, a też do paska wytrzymałości, który wyczerpuje między innymi bieg oraz wyprowadzanie ciosów. Na własnej możliwości stają zarówno zwykli adwersarze, kiedy również dobrze więksi oponenci, wymagający opracowania unikalnej strategie działania. W pojedynkach korzystamy z broni białej i dystansowej – w łatwym arsenale pojawia się m.in. kartaczownica Gatlinga.

W zamian za eliminację kolejnych przeciwników otrzymujemy tytułowy piasek, wykonujący nie tylko rolę głównego źródła energii, ale i pracujący jako elementy doświadczenia i waluta. Dzięki niemu dopuszczalny jest rozwój opisujących bohatera statystyk. Jego nadmiar może przecież zmierzać do szaleństwa, co okazuje się choćby poprzez zastąpienie zwyczajnych mieszkańców miasteczka wyjętymi z koszmaru potworami. Co ciekawe, ludzie reagują na herosa w szczególny sposób, w współzależności z jego poczynań – jedni mogą stanowić skorzy do dania pomocy, podczas gdy inni nie mają chęci na rozmowę, a nawet określają się na grę.

Kwestie techniczne

Sand is the Soul na platformie PC Windows rozgrywa się w dwuwymiarowym środowisku. Mroczna oprawa graficzna przedstawia się oszczędną kolorystyką, a całość została utworzona w stylistyce przywodzącej na rzecz popularny nurt pixel art.