Rising Storm 2: Vietnam Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Rising Storm 2: Vietnam Download Pełna Wersja i Crack do PobraniaRising Storm 2: Vietnam

Rising Storm 2: Vietnam Pobierz Grę + Crack

Rising Storm 2: Vietnam download

Rising Storm 2: Vietnam Tylko Crack Download

Rising Storm 2: Vietnam crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 lub lepszy...
RAM: 4 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 lub lepsza.
Dysk twardy: 12 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Rising Storm 2: Vietnam Download Pełna Wersja to strzelanka wojenna będąca wynikiem współpracy studia Antimatter Games z Tripwire Interactive, producentem znanym z kolei Killing Floor i Red Orchestra. Razem z urzędem, akcja czeka nas do Wietnamu.

Rising Storm 2: Vietnam Download Polska Wersja na PC Windows to inna gra studia Tripwire Interactive, znanego m.in. z kolei Killing Floor. Tym zupełnie deweloperzy postanowili skorzystać z pomocy studia Antimatter Games, które współtworzyło nowy tytuł. Produkcja jest kontynuacją Rising Storm (w Polsce projekt zaprezentował się jako Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza) z 2013 roku.

Zgodnie z tytułem, Rising Storm 2: Vietnam Download Crack na PC Windows to strzelanka, w której umieszczamy się do Wietnamu. Gracze zajmują się w żołnierzy zwalczających się armii USA (dostępni przedstawiciele regularnego wojska i marines) oraz Wietnamu (reprezentowanego przez NVA i Wietkong).

Podstawy rozgrywki w Rising Storm 2: Vietnam Download Torrent pozostały takie same, kiedy w ubiegłej części, co oznacza, że przechodzimy do podejmowania z realistycznym FPS-em. Jednak ze powodu na zmianę czasu oraz mieszkania prac, zmieniły się same i realia. Także jak w początkowej części Rising Storm, jesteśmy tu do działania z wojną asymetryczną, czy z nierównomiernym rozkładem sił. Wojska amerykańskie dysponują śmigłowcami szturmowymi, a oddziały Wietkongu mogą zastawiać pułapki, kłaść się przed zwiadem czy dobrze szybciej poruszać. Twórcy zatroszczyli się o nowoczesny system oddziałów. Gracze mogą tworzyć tego typu jednostki, natomiast ich dowódcy mają takimi uprawnieniami jak możliwość przywoływania ostrzału artylerii, a ponadto sporą gamą opcji administracyjnych: blokowaniem i wybieraniem innych graczy z świata, zapraszaniem nowych, nadawania nazwy grupie itd. Wszyscy uczestnicy oddziału nagradzani są za swoje starania na terytorium walki – nie ale samo zwalczanie przeciwników, a i pomaganie kolegom. Po wykonaniu potyczki prezentowane są tabele z końcami, w ostatnim dodatkowo ta pokazująca ranking członków oddziału – awans na wyższy stopień odblokowuje kosmetyczne elementy do zmiany stanu naszej skórze.

Rising Storm 2: Vietnam do pobrania za darmo na PC Windows obsługuje zmagania przez Internet, w jakich potrafi działać maksymalnie 64 graczy.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *