Red Dead Redemption 2 Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

Red Dead Redemption 2 Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 Gra + Crack do Pobrania

Red Dead Redemption 2 download

Red Dead Redemption 2 Tylko Crack

Red Dead Redemption 2 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy...
RAM: 6 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 50 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Trzecia odsłona westernowego cyklu gier akcji Red Dead, zapoczątkowanego w 2004 roku przez Red Dead Revolver. Jej kontynuacja, trzecioosobowy sandbox osadzony na Ogromnym Zachodzie - Red Dead Redemption - osiągnęła duży sukces i ugruntowała pozycję marki. Za serię odpowiada studio Rockstar Games.

Red Dead Redemption II na PlayStation 4 to trzecia odsłona skazanego na Dzikim Zachodzie cyklu Red Dead realizowanego przez studio Rockstar San Diego – jeden z działów firmy Rockstar Games, znanej z takich prac jak Max Payne 3, Bully, Manhunt czy same serii Midnight Club i popularnej Grand Theft Auto. Westernowa marka została zainaugurowana w 2004 roku grą o tytule Red Dead Revolver, ale ważną popularność przyniosła jej właśnie kontynuacja nazwana Red Dead Redemption. Sandbox opowiadający o przygodach rzezimieszka Johna Marstona przez dużo kobiet został ochrzczony mianem jednej z najodpowiedniejszych prac na Xboksa 360 i PlayStation 3 i wydał się w nakładzie przekraczającym 14 milionów egzemplarzy.

Fabuła

Red Dead Redemption II toż oczywiście właściwie prequel całego cyklu, którego akcja rozgrywa się przed wydarzeniami pokazanymi w sztukach Red Dead Revolver i Red Dead Redemption. Głównym bohaterem jest Arthur Morgan – wyjęty spod prawa mężczyzna grający w gangu Dutcha Van der Linde'a. On i jego koledzy przemierzają Dziki Zachód, obcując z kradzieży i rabunków.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *