Quake Champions Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

Quake Champions Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PCQuake Champions

Quake Champions + Crack Download

Quake Champions download

Quake Champions Tylko Crack do Pobrania

Quake Champions crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 50 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Kolejna odsłona kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek Quake. Produkcja została skonstruowana z pamiętają o PC-tach, dzięki czemu twórcy ze studia id Software mogli dostarczyć rozgrywkę w 120 Hz i bez limitu wyświetlanych klatek na minutę.

Quake Champions Download Gra to piąta główna odsłona legendarnej strzelankowej serii Quake, i dodatkowo druga chodzi w obecnym cyklu, jaka stanowi przeznaczona w pełnie do zabawy wieloosobowej. Gra stanęła przede wszystkim z treścią o e-sporcie na podstawie PC Windows, a jej geniuszowi to – oczywiście kiedy w przypadku poprzednich odsłon – studio id Software, które zarejestrowało się w annałach elektronicznej rozrywki też takimi tytułami jak Doom i Wolfenstein.

Rozgrywka

Pod względem modelu rozgrywki Quake Champions Download Crack i Torrent Pobierz bezpośrednio nawiązuje do kultowej gry Quake III: Arena. Gracze toczą silne i czerwone pojedynki na stosunkowo ciasnych arenach, korzystając z arsenału klasycznych broni (takich jak strzelba, wyrzutnia rakiet czy rail gun) zaś nie mniej klasycznych power-upów. Podobnie kiedy w modelu, gracze nie ruszają do konfrontacji z odgórnie ustalonym zestawem uzbrojenia, ale muszą szukać oręża po zakamarkach poziomów. Mimo tego związania do tradycji, id Software zdecydowało się również na prawdziwą innowację. Każda grywalna postać ma jedną zdolność specjalną, która może dać graczowi siłę w krytycznym momencie. Przykładowo, Ranger posiada ręczny teleporter, Visor może tymczasowo widzieć przeciwników przez ściany, a Scale Bearer potrafi przeprowadzać mordercze szarże. Niemniej jednak o zwycięstwie lub porażce decydują przede każdym wiedz samych graczy – twórcy premiują nawet stosowanie takich klasycznych technik jak „bunny hopping” czy „rocket jumping” (tej nowej sprzyja wertykalna konstrukcja poziomów, z architekturami i trampolinami).

Technikalia

Quake Champions Download Pełna Wersja w klasy na budowę PC Windows zaistniał w oparciu o silnik id Engine 6, który gwarantuje ładną grafikę przy relatywnie niewysokich wymaganiach sprzętowych. Ponadto deweloper szczyci się zapewnianiem rozgrywki w 120 Hz i bez limitu liczby klatek animacji na sekundę – co ma podkreślać e-sportowe zacięcie omawianego tytułu.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *