Pure Farming 18: The Simulator Download Pełna Wersja + Crack do Pobrania

Pure Farming 18: The Simulator Download Pełna Wersja + Crack do PobraniaPure Farming 18: The Simulator

Pure Farming 18: The Simulator Download Gra na PC + Crack

Pure Farming 18: The Simulator download

Pure Farming 18: The Simulator Tylko Crack do Pobrania

Pure Farming 18: The Simulator crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 25 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Symulator rolniczy z polskiego studia Techland. Symulator Farmy 18: Pure Farming Download pozwala wcielić się w farmera, który musi zadbać o rozwój naszego gospodarstwa rolnego. W współczesnym planie gracz musi działać rozmaite prace przy wykorzystaniu popularnych maszyn rolniczych oraz umiejętnie zarządzać budżetem.

Symulator Famy 18: Pure Farming Download Pełna Wersja to symulator rolniczy napisany przez nasze studio Techland we zgodności z osobnym zespołem Ice Flames. Gra pozwala przyłączyć się w farmera, jaki potrzebuje zadbać o rozwój osobistego gospodarstwa rolnego. Musi to służenia szeregu prac, w obecnym obsiewania pól, opryskiwania roślin oraz zbierania efektów i dostarczania ich. Działania te czynimy z uwagą rozmaitych maszyn rolniczych. Gra pojawiła się na platformie PC Windows dzięki Wydawnictwu Techland.

Mechanika

Symulator Farmy 18: Pure Farming Download Za Darmo, podobnie kiedy również inne popularności tego standardu, daje nam możliwość na poprowadzenie własnej farmy; musimy pracować szereg czynności posiadających na końcu rozwijanie gospodarstwa i ułatwianie stanu konta. W walce umieszczono wiele odmian roślin, o jakie dbamy, prowadząc kampania w odległych częściach świata – mapa w Japonii umożliwia nam na posadzenie wiśni oraz ryżu, w Kolumbii zajmujemy się konopiami przemysłowymi oraz kawą, z serii we Włoszech na tłach znajdziemy oliwki oraz winogrona. Ponadto możemy wcielić się hodowlą bydła, produkcją energii elektrycznej lub te zainwestować w szklarnie. Rzeczy na lokacie działamy z przeznaczeniem ponad 70 licencjonowanych maszyn, takich marek jak McCormick, DAR czy Landini. Sprzęty musimy poddawać regularnym przeglądom i odbudowywać w garażu zlokalizowanym w gospodarstwie. Ciekawostką jest system rozwoju postaci, idący na rozwijanie umiejętności połączonych z dużymi rolniczymi czynnościami, przez co wzrasta ilość plonów bądź same szybkość, z jaką zwracamy się uprawą ziemi. Gracz musi też stosować różnorodne nawozy, a sporym utrudnieniem może objawić się bardzo dynamicznie zmieniająca się pogoda.

Tryby gry

W atrakcji znajdziemy trzy tryby rozgrywki: moduł sandbox idący na ludzkie prowadzenie farmy, zestaw wyzwań oraz kampanię, odbywającą się w amerykańskiej Montanie. Symulator Farmy 18: Pure Farming Pobierz Polską Wersję na PC Windows oferuje nam i multiplayer - kooperację dla czterech graczy jednocześnie.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *