Pobierz The Sims 4 Wampiry – Dodatek

Pobierz The Sims 4 Wampiry – Dodatek

The sims 4 wampiry pobierz

 

The Sims 4 Wampiry – DO Pobrania
Planet Coaster Pobierz Po POLSKUWymaganie sprzętowe:

System: Win Xp 32
Procesor: Core 2 Duo E4300 1.8GHz
RAM: 2 GB
Karta graficzna: GeForce 6600 GT
Dysk twardy: 8 GBThe Sims 4: Wampiry Download DLC to siódme rozszerzenie do walki The Sims 4. Dodatek pozwoli nam przemienić się w wampiry i stosować spośród ich nadnaturalnych zdolności. Poza tym, gracze otrzymują oraz inną i dokładnie unikalną okolicę, a jeszcze dziesiątki strojów oraz przedmiotów do wnętrza wnętrz.

The Sims 4: Wampiry Pobierz DODATEK (ang. The Sims 4: Vampires) to nowe duże rozszerzenie do zabawy The Sims 4, która oryginalnie została opublikowana w 2014 roku na komputerach PC. Dodatek do czynienia wymaga jedynie podstawowej wersji gry. Za jego produkcję odpowiada niezmiennie firma Electronic Arts.

Mechanika The Sims 4: Wampiry do pobrania dlc wprowadza inne elementy nadprzyrodzone do jedzenia Simów. Główną atrakcją dodatku są tytułowe wampiry. Od teraz nasi podopieczni mogą trwać się tymi wzbudzającymi grozę nieumarłymi. Po transformacji Simowie uzyskują specjalne moce, takie jak zmiana w nietoperza lub w mgłę. Potrafią oni zarówno kontrolować umysły innych Simów oraz wysysać spośród nich moc życiową. Musimy jednak uważać, żebym nie wystawić ich zbyt długo na wykonywanie promieniowania słonecznego, które prawdopodobnie kosztuje osłabić, natomiast w najgorszym przypadku doprowadzić do ich śmierci. Co dobre, deweloperzy pozwolą nam i dostosować wygląd Sima po jego transformacji. Możemy zdecydować długość kłów, kolor oczu, odcień skóry etc. Tytuł wprowadza także zupełnie nową okolicę o firmie Forgotten Hollow. Ta powodująca pięć gotowych do zabudowania działek lokacja została utworzona w unikalnej stylistyce, odpowiadającej wampirzym gustom. Panuje tutaj wieczny półmrok, a gotycki klimat podkreślany jest przez upiorny krajobraz, ze kobietom cmentarzem na czele. W dodatku otrzymujemy także szereg nowych przedmiotów do dekoracji wnętrz, w tym interaktywnych, takich jak organy czy trumny, w jakich wampiry mogą zregenerować siły.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *