Pillars of Eternity II: Deadfire Download Pełna Wersja i Crack Pobierz

Pillars of Eternity II: Deadfire Download Pełna Wersja i Crack Pobierz

Pillars of Eternity II: Deadfire Download Pełna Wersja i Crack Pobierz

Pillars of Eternity II: Deadfire Gra + Crack [POBIERZ]

Pillars of Eternity II: Deadfire download

Pillars of Eternity II: Deadfire Tylko Crack [DOWNLOAD]

Pillars of Eternity II: Deadfire crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows Vista 64-bit or newer
Procesor: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
RAM: 4 GB RAM
Karta graficzna: DirectX 11 Compatible
Dysk twardy: 35 GB dostępnej przestrzeniKontynuacja gry Pillars of Eternity z 2015 roku, dzieło uznanego studia Obsidian Entertainment. To specyficzne RPG w projekcie izometrycznym, w którym gracz przemierza świat fantasy, kierując pięcioosobową drużyną bohaterów i rozwijając walki w okresie ważnym (z aktywną pauzą). Akcja pozostałej stronie porusza się na tytułowym tropikalnym archipelagu Deadfire.

Pillars of Eternity II: Deadfire na PC Windows to kontynuacja udanej gry RPG Pillars of Eternity z 2015 roku. Za produkcję ważne jest studio Obsidian Entertainment – drink z najbardziej oczywistych producentów, specjalizujący się w grach fabularnych. Otwarta w 2003 roku firma, zatrudniająca na wstępu działalności przede każdym byłych pracowników Black Isle Studios, narzeka na bliskim koncie takie tytuły jak Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords, Neverwinter Nights 2, Fallout: New Vegas bądź same South Park: Kijek Prawdy. Oprócz tych projektów, firma stworzyła także Armored Warfare, będące konkurencją dla przeciętnej gry free-to-play World of Tanks.

Fabuła

Uznany za martwego Eothas, bóg słońca i odrodzenia, powraca do jedzenia i realizuje się w posąg pogrzebany pod przylegającą do protagonisty warownią Caed Nua. Niszczy to zapewniam, ale na wesele bohaterowi udaje się ujść z działaniem. By ocalić duszę, musi poszukać reakcji na badania, które potrafią wprowadzić chaos do świata bogów i śmiertelników – i oczywiście odnaleźć Eothasa.

Mechanika

Pillars of Eternity II: Deadfire to wspaniała gra RPG dana na PC Windows. Akcja dwójki przeprowadza się na wydobywającym się dobrze na wschodzie archipelagu Deadfire. Wiążący się z wielu małych wysp rejon zmusza gracza do ruszania się drogą wodną oraz lądową. Poszczególne lokacje skrywają wiele tajemnic oraz problemów – nim znajdziemy Eothasa, musimy między innymi rozwiązać konflikt pomiędzy mieszkańcami wysp oraz uporać się z machinacjami kompanii handlowych i piratów. Świat gry oferuje więc wiele frajd i rozdzielonych zadań, a ponadto jest osobistym życiem – ludzie posiadają różne działania i proste obowiązki, a konkretne osoby można spotkać właśnie w określonych miejscach o innych porach dnia a nocy.

Oczywiście w sztuce pojawiają się starzy znajomi (Edér, Aloth, Pallegina) oraz całkowicie inne, nieznane dotąd sytuacje i potwory. Zmiany wprowadzono także w interfejsie gracza oraz dialogach. Mimo wszystko istnieje więc a gra wiernie mająca się zasad ustalonych przez jedynkę.

Co dobre, wybory przygotowane w centralnej faz gry są oznaczanie w Pillars of Eternity II: Deadfire, ponieważ można przenosić zapisane stany gry.

Kwestie techniczne

Pillars of Eternity II: Deadfire na PC Windows doczekało się takich zmian technicznych. Deweloperzy ze studia Obsidian Entertainment wprowadzili np. system dynamicznie poprawiającej się pogody. Udoskonalono także oświetlenie oraz dodano nowe efekty specjalne towarzyszące niektórym czarom.

Inne

Pillars of Eternity II: Deadfire zostało sfinansowane podczas zbiórki pieniędzy w serwisie Fig. Deweloperzy poprosili fanów o 1,1 miliona dolarów. Cel minimalny udało się pozwalać w niecałą dzień od rozpoczęcia działalności.