PES 2018 Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

PES 2018 Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PCPES 2018

PES 2018 Download Pełna Wersja + Crack

PES 2018 download

PES 2018 Tylko Crack do Pobrania

PES 2018 crack



Wymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5-3450(3.10GHz)/AMD FX 4100(3.60GHz
RAM: 8 GB
Karta graficzna: NVIDIA GTX 650/AMD Radeon HD 7750
Dysk twardy: 30 GB Wolnego Miejsca na Dysku.



Kolejna odsłona piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer z firmy Konami. Produkcja tradycyjnie pozwala brać udział w różnych zawodach, kierować zespołami z rożnych lig oraz grać reprezentacjami narodowymi.

W poprzednich latach Konami tworzyło PC-towe edycje kolejnych odsłon serii Pro Evolution Soccer, które ani nie stary tym, co otrzymywali posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3, ani tymże, co użytkownicy PlayStation 4 i Xboksa One. Zamiast tego dostarczano większość elementów rozgrywki wielkich z nowocześniejszego mebla i grafikę, której bliżej było do past-genów. Pro Evolution Soccer 2018 przełamało ten niezwykły trend i oferuje w klasie na PC-ty doznania oraz technologię bardzo przybliżoną do ostatniego, z czym jesteśmy do budowania na najnowszych maszynach firm Sony i Microsoft. Ponadto dopiero w klasie na „blaszaki”, PS4 i XOne gracze otrzymali edycję FC Barcelona, w jakiej oglądają się agenci (do zastosowania m.in. w myClub) oraz wirtualna waluta.

Mechanika

Pro Evolution Soccer 2018 w możliwości na podstawę PC Windows to rozwinięcie pomysłów użytych w dawnej odsłonie. Deweloperzy z Konami wprowadzili system Real Touch+, odpowiadający za kontrolowanie piłki przez zawodników. Choć był on obecnie dostępny wcześniej, to teraz system bierze pod uwagę wiele stron ciała zawodników, dzięki czemu na boisku oglądamy zróżnicowane animacje przy odbiorach, główkowaniu, dryblowaniu itd. Kolejnym udogodnieniem jest modyfikacja tempa gry. Stała ona nieco spowolniona, by uczynić zabawę coś dużo prawdopodobną. Ponadto doczekaliśmy się strategicznego dryblingu, dającego więcej możliwości kontrolowania piłki oraz ulepszonych stałych fragmentów gry (rzuty wolne i spokojne).

Tryby gry

Oprócz klasycznych trybów gry, jak np. prowadzenie wybranej drużyny przez wszystek czas, doszło jeszcze kilka nowości. Doczekaliśmy się sieciowego co-opa dla dwóch i trzech osób. Powrócił też Random Selecion Match, zaopatrzony w inne prace. Gra w nim wierzy na wskazaniu kilku drużyn, z jakich następnie pracuje w losowy sposób wybiera zawodników do swego mieszanego zespołu.

Kwestie techniczne

Pro Evolution Soccer 2018 oferuje ładniejszą oprawę graficzną niż wcześniejsza część. Studio Konami wykorzystało technologię Real Capture, dzięki czemu na ekranie oglądamy bardziej realistycznie poruszających się zawodników. Również ich projekty zostały zmienione – są już wielu bardziej dopracowane; stroje dopasowano lepiej, a w sukcesu drużyn współpracujących z deweloperem (np. FC Barcelona) zatroszczono się, by do zabawy przeniesiono tatuaże piłkarzy. Do tego uzyskały lepiej wyglądające stadiony, dokładniej odwzorowana murawa także odpowiedniejsze oświetlenie podczas meczów rozgrywanych w ośrodku dnia a wieczorem.

Inne

Wśród innych atrakcji liczących na graczy w Pro Evolution Soccer 2018 otrzymuje się integracja PES League z trybami myClub, sieciowym co-opem i Random Selecion Match. I zmieniono interfejs użytkownika i menu.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *