Outlast 2 Download Pełna Wersja + Spolszczenie + Crack do Pobrania

Outlast 2 Download Pełna Wersja + Spolszczenie + Crack do Pobrania

Outlast 2 Download Pełna Wersja + Crack
outlast 2 download

Outlast 2 Tylko Crack Pobierzoutlast 2 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3-530 lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Pamięci Własnej.
Dysk twardy: 30 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Outlast 2 Download Pełna Wersja jest grą typu survival horror, przygotowaną przez pewne, kanadyjskie studio Red Barrels. Produkcja podąża ścieżką określoną przez poprzednią część serii również nie wprowadza rewolucyjnych przemian w projekcie rozgrywki – w dalszym ciągu gracz zostaje obsadzony w skórze zwierzyny łownej, na jaką polują przeciwnicy, a przeżycie musi nie tylko unikania związku z wrogiem i znalezienia, ale także ucieczki przed nieprzyjaciółmi. Tytuł został podzielony między innymi na budowie PC Windows, goszcząc w szranki z tuzami gatunku, na czele z SOMA, Obcy: Izolacja także z niebywale ciepło przyjętym Resident Evil VII: Biohazard. Pomimo iż jedna poza nie została sfinansowana za pośrednictwem Kickstartera, zaznaczyła swoją obecność w obecnym serwisie w ogromny sposób – deweloperzy rozpoczęli bowiem zbiórkę pieniędzy na dedykowane pieluchy, która ostatecznie zakończyła się niepowodzeniem.

Fabuła

Outlast 2 Download Polska Wersja odbywa się na gruncie regionu Supai, danego w otoczeniu Wielkiego Kanionu Kolorado w stopniu Arizona. Głównym bohaterem gry jest Blake Langermann – dziennikarz i kamerzysta, który zmierza do tego mieszkania w otoczeniu żony – Lynn – celem rozwikłania zagadki tajemniczej śmierci anonimowej kobiety; nie wiadomo, czy padła ofiarą morderstwa, bądź te z jakichkolwiek przyczyn postanowiła popełnić samobójstwo. Zawiązanie akcji postępuje w punkcie, kiedy helikopter, na jakiego pokładzie podróżowało małżeństwo, ulega katastrofie, a Blake a jego druga część zostają rozdzieleni. Szybko kończy na jaw, że uważającą się nieopodal wioskę zamieszkują agresywni kultyści, którzy liczą w kojarzący się wielkimi krokami kraj świata. Z aktualnej pory zadaniem bohatera jest odnalezienie Lynn i ucieczka spośród tego poważnego miejsca.

Mechanika

W Outlast 2 Download Crack Pobierz na platformie PC Windows akcja określana jest z perspektywy liczbie osoby (FPP). Filar rozgrywki stanowi eksploracja – w przeciwieństwie do poprzedniczki, produkcja oferuje otwarte tereny, po których grasują uzbrojeni przeciwnicy. Oponenci są o tyle niebezpieczni, że protagonista nie stanowi w stanie stawić im pewnego oporu – musi więc przemykać za ich plecami, kłaść się za elementami otoczenia czy choćby pośród kukurydzy, i w razie potrzeby salwować się ucieczką. Na zadowolenie z pomocą przychodzą elementy freerunningu – podopieczny dobrze radzi sobie z przeskakiwaniem nad rozpadlinami, toczeniem się i wspinaczką, co często zapobiega mu zarabianie. Warto dodać, że autorzy pochylili się nad kwestią sztucznej inteligencji, która pyta o naturalność zachowań prześladowców – w przypadku udanej ucieczki swojej ofiary sprawiają wrażenie zdezorientowanych a nie idą w jej poszukiwaniach, przetrząsając każdy kąt rozległej lokacji. Jedyną „bronią”, z jakiej protagonista może skończyć użytek, jest kamera. W zestawieniu ze naszym odpowiednikiem z poprzedniej odsłony cyklu, narzędzie jest kilka dużo zaawansowane. Oprócz noktowizora wyposażono je gdyż w zależność zbliżenia również w dwa mikrofony, dzięki którym gracz może zauważyć odgłosy kroków zbliżających się z nielegalnej lub z dobrej strony. Choć Outlast 2 Download Torrent Do Pobrania straszy przede każdym posępną treścią i klimatem zaszczucia, odnalazło się tu miejsce więcej na częste „jump scares”, czyli momenty, w jakich Blake jest szybko atakowany przez rozwścieczonego adwersarza.

Kwestie techniczne

Outlast 2 Do Pobrania na PC Windows działa w oparciu o technologię Unreal Engine 3.5, dzięki czemu trójwymiarowa oprawa graficzna prezentuje przyzwoity poziom wykonania. Na wycieczkę zasługuje zarówno dynamiczne oświetlenie, kiedy również dopracowane z troską o detale otoczenie. Zabawie towarzyszy specjalnie skomponowany soundtrack skutecznie budujący przyprawiającą o dreszcze atmosferę.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *