Observer Pełna Wersja do Pobrania i Crack Download na PC

Observer Pełna Wersja do Pobrania i Crack Download na PCObserver

Observer Gra + Crack [POBIERZ]

Observer download

Observer sam Crack [DOWNLOAD]

Observer crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 (3.4 GHz) lub lepszy.
RAM: 8 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 660 / AMD R9 270 lub lepsza.
Dysk twardy: 10 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Polska gra od twórców warstwy strachu. Podobną produkcję, obserwator w pierwszej osobie historia grozy, gdzie badamy teren, przede wszystkim za sprawą wywiadu. Gra została stworzona w cyber-świecie, a gracz odgrywa specjalna policji, które mogą trafić w ludzki umysł.

Pierwszy psychologiczny horror film, wydany na platformie PC z systemem Windows, utworzone polskiej drużyny studia stałe, znany jest przede wszystkim przez podobne produkcji pod nazwą warstwy strachu.

Działania Observer dzieje się w mrocznym wydaniu przyszłości - w Kraków z 2048. Gracz gwiazdy w Daniela Лазарского (w roli głównej Rutger Hower, aktor, znany z roli w filmie "Łowca androidów"), jeden z neuronowe detektywi zwani obserwatorzy, może otwierać umysł podejrzanych. To działa dla elitarnej jednostki policji, finansowanych potężnej firmy Chiron. Historia rozgrywa się, gdy główny bohater dostaje list od syna, który, jak się okazuje, najprawdopodobniej starszy inżynier pracujący na Chiron firmy. Główny bohater zabiera się za śledztwo, które prowadzi go do Cracovian slumsów i sprawia, że doświadczenie ciemne wspomnienia i koszmary obu przestępców i ich ofiar.

Observer na KOMPUTERZE z systemem Windows to gra przygodowa w Konwencji survival horroru z akcji z perspektywy pierwszej osoby. Większość czasu gracz przecina ciemnych miejscach i wchodzić w interakcje z postaciami, których spotyka. Ważnym elementem jest sekwencja, w której bohater wdziera się w umysły podejrzanych i staje się częścią ich koszmary, nasila się ich najgorsze obawy. Gra przypomina klasyczny horror na przetrwanie, w której stajemy się świadkami niepokojących zjawisk paranormalnych zdarzeń i uniknąć śmiertelnego zagrożenia.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *