Need for Speed: Payback Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Need for Speed: Payback Download Pełna Wersja i Crack do Pobranianeed for speed payback

Need for Speed: Payback Pobierz Grę + Crack

Need for Speed: Payback download

Need for Speed: Payback Tylko Crack Download

Need for Speed: Payback crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 30 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Kolejna odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych. Za produkcję ponownie odpowiada ekipa Ghost Games, wielka z dwóch wcześniejszych części cyklu - Need for Speed Rivals z 2013 roku oraz Need for Speed z 2015 roku.

Need for Speed: Payback Download Pełna Wersja na komputery inne to dodatkowa odsłona serii Need for Speed, wydawanej od lat przez firmę Electronic Arts. Produkcja została wywołana przez ekipę Ghost Games, odpowiedzialną za dwie ostatnie części – Need for Speed Rivals z 2013 roku i dwa lata młodsze Need for Speed. Deweloperzy mają jednak dobrze większe sprawdzenie w działaniu gier wyścigowych, gdyż studio zostało przewidziane w grupy przez byłych pracowników Criterion Games, czyli autorów cyklu Burnout także nie tylko. Co istotne, Need for Speed: Payback Ściągnij za Darmo zostało zrobione we wymiany ze społecznością graczy, która dołożyła swoje trzy grosze także przy okazji wcześniejszej odsłony serii.

Fabuła

W Need for Speed: Payback do Pobrania poznajemy losy trójki bohaterów – Tylera, Maca oraz Jess. Wcześniej ekipa liczyła cztery osoby, ale wspólniczka zdradziła ich, przez co stracili praktycznie wszystko. Aby się zemścić, muszą zmierzyć się z kartelem zwanym Familią. Niestety jest on koneksje praktycznie wszędzie, chociażby w policji. Oznacza to, że partnery są zdani dopiero na siebie.

Mechanika

Need for Speed: Payback Download Crack na platformę PC Windows to zręcznościowa gra wyścigowa – tak samo jak każde poprzednie odsłony cyklu. Akcja przeprowadza się w pięknym mieście Fortune Valley, w jakim występuje pełny cykl dobowy. Podczas rozgrywki bierzemy start w rozmaitych wyścigach, wydanych na chwila głównych kategorii. Jedną z najgrubszych frajdzie są oczywiście pościgi policyjne, które pojawiały się w obecnej lub nowej metodzie w wielu częściach serii Need for Speed. Wśród nich nie brakuje tradycyjnej jazdy na etap, starć z pozostałymi kierowcami o ważne mieszkanie na mecie, pokazów kaskaderskich czy bitew samochodów. Pewną informacją jest zbyt to droga terenowa. W walce spotyka się oczywiście spory wachlarz pojazdów. Stały one wydane na pięć kategorii: wyścig, drift, teren, drag oraz ucieczka. Zgodnie z nazewnictwem, dane są one do różnych typów zawodów i np. samochód terenowy nie sprawdzi się podczas driftowania. Pewnie nie zapomniano o modyfikacji aut pod kątem osiągów i wyglądu. Dodatkowo istnieje także możliwość przerabiania porzuconych wraków, a nawet zmieniania ich w supersamochody. Co dobre, trójka bohaterów Need for Speed: Payback Download Polska Wersja wpływa na zabieg ciągnięcia się maszyn, bo wszystkie z nich zajmuje własne zdolności.

Inne

Need for Speed: Payback Torrent do Pobrania pokazało się 10 listopada 2017 roku, ale wstęp do walki ważna było otrzymać kilka dni wcześniej. Osoby mające spośród pomocy EA Access i Origin Access mogły dostać projekt już 2 listopada, a gracze, którzy skusili się na zakup edycji Deluxe, dostali tytuł trzy dni przed jego dostępnym debiutem oraz m.in. Platynową Paczkę Samochodów, oraz w niej Nissana 350Z 2008 oraz Forda F-150 Raptor 2016.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *