NASCAR Heat 2 Download Pełna Wersja i Crack Pobierz

NASCAR Heat 2 Download Pełna Wersja i Crack PobierzNASCAR Heat 2

NASCAR Heat 2 Download Pełna Wersja + Crack

NASCAR Heat 2 download

NASCAR Heat 2 Tylko Crack do Pobrania

NASCAR Heat 2 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 530 lub AMD FX 4100
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Nvidia GTX 460 lub AMD HD 5870
Dysk twardy: 10 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych, skupionych na tytułowych zawodach serii NASCAR. Gracze biorą start w zmaganiach na jeszcze dwudziestu torach sezonu 2017, i dzięki zawarciu przez wydawcę zgodzie z wieloma sponsorami, o znaczenie na mecie konkurujemy z rzeczywiście istniejącymi kierowcami.

NASCAR Heat 2 to inna po reboocie z 2016 roku odsłona cyklu gier samochodowych, poświęconych wyścigom serii NASCAR. Produkcja została stworzona przez sprawujące kontrolę nad marką studio Monster Games, z zmiany jej wręczenie na budowie PC Windows wzięła na własne barki firma 704Games (wcześniej znana pod nazwą Dusenberry Martin Racing). Jako ciekawostkę należy dodać, iż w portfolio odpowiedzialnego za opisywany tytuł zespołu deweloperskiego można odnaleźć oryginalne, w wybranych kręgach wręcz kultowe, NASCAR Heat z 2000 roku, a także NASCAR Heat 2002 oraz NASCAR: Dirt to Daytona.

Mechanika

NASCAR Heat 2 nie wprowadza dużych nowości w mechanice rozgrywki. Gracze po raz drugi biorą start w urzędach NASCAR Sprint Cup Series, realizując w konkursach granych na jeszcze dwudziestu torach z sezonu 2017. Z zaciętej rywalizacji w dalszym ciągu mogą się cieszyć zarówno doświadczeni kierowcy, jak i kompletni nowicjusze – jest bowiem możliwość wyboru między zręcznościowym lub symulacyjnym modelem jazdy. Też jak traktowało toż znaczenie poprzednio, wydawcy udało się nawiązać zgodność z wieloma sponsorami (wśród których pojawia się na przykład Toyota), co zaowocowało między innymi pojawieniem się w grze prawdziwych zawodników.

Tryby gry

Filarem zamieszczonego na platformę PC Windows NASCAR Heat 2 jest tryb kariery, w ramach którego nie tylko walczymy o inne zwycięstwa, ale i zarządzamy całym zespołem będącym za własnymi przypadkami. Oprócz tego twórcy pozwalają walczyć z graczami z wszelkiego świata w ramach sieciowego trybu multiplayer.

Kwestie techniczne

Podobnie jak poprzedniczka, NASCAR Heat 2 odznacza się przyzwoitą oprawą graficzną. Podobać się mogą przede wszystkim rodzaje samochodów, wiernie odzwierciedlające wygląd prawdziwych pojazdów biorących wkład w urzędach NASCAR.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *