Mount & Blade 2: Bannerlord Download Pełna Wersja + Crack Pobierz

Mount & Blade 2: Bannerlord Download Pełna Wersja + Crack PobierzMount & Blade 2: Bannerlord

Mount & Blade 2: Bannerlord + Crack

Mount & Blade 2: Bannerlord download

Mount & Blade 2: Bannerlord Tylko Crack

Mount & Blade 2: Bannerlord crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel i3-2100 lub AMD FX-6300
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Intel HD5000 lub lepsza.
Dysk twardy: 40 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Druga pełnoprawna odsłona osadzonej w średniowieczu serii, łączącej elementy akcji, strategii oraz RPG. Tytuł niesie ze sobą całą masą ulepszeń, rozpocząwszy od samouczka i kreatora postaci, poprzez usprawniony system zarządzania włościami, handlu oraz craftingu, po wyraźnie ulepszoną warstwę wizualną oraz funkcjonalny edytor.

Mount & Blade II: Bannerlord Download Pełna Wersja to inna pełnoprawna odsłona popularnej serii, łączącej w sobie elementy gier akcji, strategii oraz RPG. Za stworzenie tytułu odpowiadają ponownie autorzy pierwowzoru a jego wielkich dodatków – tureckie studio TaleWorlds.

Fabuła

Fabuła gry osadzona została 200 lat przed wydarzeniami opisanymi w Mount & Blade: Warband. Miejscem części jest zaś potężne mocarstwo w krainie Calradia, którego władca zmarł, nie pozostawiając po sobie dziedzica. W państwie zapanowało bezkrólewie, i na szlakach handlowych pojawiły się wielkie grupy bandytów, koczowników i pracowników. Na wesele w zagrożonym upadkiem państwie pojawia się nasz protagonista, i jego ćwiczeniem jest znaleźć się w skomplikowanej sytuacji politycznej i zapanować nad krnąbrnymi dworami szlacheckimi, przywracając krainie dawną świetność jako przywódca samej z sześciu dostępnych frakcji.

Mechanika

Ogólne założenia Mount & Blade 2: Bannerlord Download Za Darmo nie odbiegają znacząco od schematów poprzedniej części, tak to fabuła zabawy jest właśnie i wyłącznie tłem dla bardzo rozbudowanego gameplayu. Rozgrywka podzielona została więcej na dwa zasadnicze aspekty: podstawowy i zręcznościowy. Podczas zabawy przesuwamy się po długiej mapie wirtualnej krainy, której powierzchnia ma w kwocie ok. 230 km kwadratowych. W okolicznych karczmach najmujemy wojów i awanturników, i we wsiach nabywamy jedzenie i picie dla własnego oddziału. Poza wykonywaniem ćwiczeń powiązanych z fabułą oraz całej masy zleceń pobocznych, sednem zabawy pozostały oczywiście liczne bitwy, podczas których przebywamy na czele samej z walczących armii, obserwując akcję zza pleców dowódcy. Inna strona Mount & Blade to zawsze i całe mnóstwo ulepszeń i modyfikacji, które nadały rozgrywce jeszcze bardziej sandboksowego charakteru. Znaczącej poprawy doczekał się m.in. kreator postaci, pozwalający zmodyfikować właściwie każdy moment osoby i wyglądu bohatera. W grę wprowadza nas ulepszony tutorial, który został się znacznie bardziej aktywny i wciągający niż jego poprzednik. Sporo pracy zamontowano w sposób walki oraz zdobywania twierdz. W walkach możemy dawać bardziej wrażliwe rozkazy, a podczas wypadów na domy mieć z maszyn oblężniczych i tracić przy ich usłudze poszczególne elementy murów. Lepsze wrażenia zapewnia również podrasowany system sztucznej inteligencji, która wpływa, że polscy wojowie potrafią podejmować decyzje sami i łatwo przemieścić się w mieszkanie bitwy, gdzie będą wyjątkowo praktyczni. Wśród innych wartych odnotowania ulepszeń wymienić należy większą indywidualność postaci - każda jest własną domową historię i fach, jaki potrafi pokazać się istotny z tematu widzenia całej drużyny. Świat gry tętni własnym mieszkaniem, a napotykani ludzie skrzętnie umieszczają się naszym domowym obowiązkom i szeregowi innych aktywności. Na karcie Calradii pojawiły się również dodatkowe ciekawe miejsca poza miastami i twierdzami. W grze znacznie poszerzono możliwości zarządzania swymi włościami (nakładanie podatków, szkolenie wojowników, kierowanie ludzi do sieci) i wprowadzono autonomiczny system handlu, uwzględniający popyt i podaż, co umożliwia stosowanie dodatkowych taktyk (wojnę gospodarczą, odcięcie obleganej twierdzy od zasobów, itd.). Całość uzupełnia bardzo rozbudowany system craftingu, dzięki jakiemu możemy wykuć sobie unikalny miecz, decydując o jego wizerunku oraz parametrach.

Kwestie techniczne

Mount & Blade 2: Bannerlord Download Crack daje się znacznie zmienioną w sądu do poprzedniczek oprawą audiowizualną, bazującą na kompletnie innym, autorskim silniku. Poprawę widać zarówno w odcieniu oraz liczniejszej interaktywności poszczególnych lokacji, kiedy również podczas walk – często tych z udziałem większej sumy wojowników (np. oblężenia zamków). Na rozwój bitew wpływ mogą planować takie elementy jak pory roku i zmieniająca się pogoda. Dodatkowo wszą z okazji możemy tak przeanalizować, czerpiąc z efektywnego systemu powtórek. Autorzy nie zapomnieli oraz o moderach, wracając do dyspozycji graczy niezwykle funkcjonalny, oparty na warstwach edytor o niewyobrażalnych możliwościach.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *