Mount & Blade: Warband Download Pełna Wersja + Crack Pobierz

Mount & Blade: Warband Download Pełna Wersja + Crack PobierzMount & Blade: Warband

Mount & Blade: Warband Download PC + Crack

Mount & Blade: Warband download

Mount & Blade: Warband Tylko Crack Pobierz

Mount & Blade: Warband crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Pentium 4 lub lepszy.
RAM: 512MB
Karta graficzna: Z 64MB Pamięci Własnej.
Dysk twardy: 100 MB Wolnego Miejsca na Dysku.Samodzielny dodatek do przekazanej w 2005 roku gry Mount & Blade, łączącej cechy sandboksowego RPG walk z wyjątkami strategicznymi. Rozszerzona wersja zabawy w znaczącym stopniu rozwija system dyplomacji oraz sztuczną inteligencję poszczególnych wasali i dowódców w myślach strategiczno-politycznych. Największą ciekawostką istnieje jednak rozbudowany tryb multiplayer dla maksymalnie 64 graczy.

Widoczna na budowie PC Windows gra Mount & Blade: Warband Download Pełna Wersja jest niezależnym dodatkiem do danej w roku 2005 produkcji Mount & Blade, łączącej cechy sandboksowego RPG-a części z punktami strategii. Tytuł, stanowiący w pracy rozszerzoną wersją gry macierzystej, został stworzony przez twórców pierwowzoru z tureckiego studia TaleWorlds Entertainment, zaprojektowanego przez pierwszego projektanta gry Armagana Yavuza. Mount & Blade: Warband Download Crack zadebiutował na targu w 2010 roku, pierwotnie wyłącznie w wersji pecetowej. W marcu 2014 roku praca zaprezentowała się na danych do gier tabletach z procesorem Nvidia Tegra 4, zaś ponad sześć lat od pecetowej premiery trafiła oraz na konsole ósmej generacji. Konsolowa edycja dzieli się spośród swych poprzedniczek nieco podrasowaną oprawą graficzną. Jednocześnie (również kiedy w wersji mobilnej) gra pozbawiona została samego ze własnych najsilniejszych plusów, tzn. obsługi modyfikacji produkowanych przez samych graczy.

Podobnie jak pierwowzór, Mount & Blade: Warband Download Torrent nie ma poważnej warstwy fabularnej, goszcząc w pierwszej mierze na otwartość świata i pełną możliwość w tworzeniu stanów naszego bohatera. W sztuce zabieramy się w formę podróżnika, który dochodzi do utrzymanej w średniowiecznych klimatach krainy Calradia, a swym zamierzeniem jest stopniowe budowanie reputacji poprzez uczestnictwo w innych okazjach i poprawianie podległej nam drużyny najemników. W ruchu rozgrywki możemy leczyć na polską rękę, bądź włączyć się do samej z walczących ze sobą frakcji, zajmujących różne rejony Calradii – a z okresem nawet stanąć na jej czele. Oprócz wielkich z podstawowej wersji gry Królestw Swadii, Rhodoków, Vaegirów i Nordów oraz Chanatu Khergickiego, w Mount & Blade: Warband do Pobrania pojawia się i inna, szósta strona konfliktu – Sułtanat Sarranidzki, a wraz spośród nią szereg nowych sylwetki i ćwiczeń do zrealizowania.

Pod względem mechaniki, produkcja zarabia w wielkiej ilości ze sprawdzonych rozwiązań pierwszego Mount & Blade, a rozgrywka przesuwa się niejako na dwóch stronach. Ważną z nich znaczy mapa strategiczna, na której przekładamy się po świecie rozrywki i wydajemy bohaterem też jego towarem i drużyną. W trakcie walki, startu w turnieju lub po wpisaniu do centra, gra zmienia się w tryb prac, gdzie kontrolujemy naszego bohatera w widoku FPP lub TPP, a ponadto wydajemy drużynie rozmaite polecenia. Również jak pierwowzór, gra odznacza się realistycznym modelem konkurencji i pozwala przetestowanie szerokiej gamy średniowiecznego oręża pokroju mieczy, toporów, łuków, kusz, maczug również pozostałych. Stracony na podstawie PC Windows Mount & Blade: Warband Pobierz znacząco rozwija jednak wiele aspektów swojej poprzedniczki i uczy szereg innych wersje, w złotej większości stanowiących reakcję na sugestie samych graczy. Jako że w czasu rozgrywki nasza skóra może wpaść na jeden szczyt drabiny feudalnej, twórcy poprawili sztuczną inteligencję poszczególnych wasali oraz liderów w istotach strategiczno-politycznych i rozwinęli własne zdolności dyplomatyczne, dzięki czemu jesteśmy obecnie znacznie większą przewagę i mamy pełniejszą kontrolę nad własną domeną. Możemy podporządkowywać sobie nowych lordów i zdobywać z tego rozmaite korzyści; pojawia się także możliwość zawarcia politycznych sojuszów za pośrednictwem małżeństwa. Istotne novum istnieje i możliwość otwarcia własnej frakcji. Zestaw nowości uzupełnia zaś ulepszony samouczek, wyjaśniający dużo więcej aspektów rozgrywki, przez co jest dogodniejsza dla młodych graczy.

Jedną z ważnych atrakcji Mount & Blade: Warband Download Gra jest wprowadzenie rozbudowanego trybu gry wieloosobowej dla maksymalnie 64 graczy. Wśród dostępnych wariantów rozgrywki odnalazłyśmy się także te poważne (np. Deathmatch, Team Deathmach, Capture the Flag czy Conquest), kiedy i mało innych. Jednym spośród nich istnieje Siege (Oblężenie), w jakim sama drużyna jest za zadanie bronić zamku, a pozostała szturmować jego mury. W systemach Battle (Bitwa) oraz Fight and Destroy (Walcz i Zniszcz) uczestnicy i różnią się na broniących i atakujących, a w ostatnim przypadku nie jest mowy o klasycznych respawnach, a po śmierci odradzamy się tylko z powodem następnej rundy.

W porównaniu do oddanego w 2005 roku Mount & Blade, jego następca oferuje wyraźnie ulepszoną warstwę wizualną, m.in. poprawione tekstury i nowe efekty wizualne – oświetlenie HDR, odbicia czy efekt rozmycia. Pod względem oprawy całość wciąż istnieje choć na dość prostym poziomie, nawet jeżeli mowa o podrasowanej graficznie edycji konsolowej. Drinku z najszerszych plusów Warband jest obsługa modów wykonywanych przez graczy, dzięki którym możemy być własne scenariusze, firmy oraz bronie. Przyjemność ta zajęta jest przecież jedynie dla użytkowników pecetowej wersji gry.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *