Midair Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Midair Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Midair Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Midair Download Pełna Wersja i Crack

Midair download

Midair Tylko Crack do Pobrania

Midair crackWymaganie sprzętowe:

System: 64-bit: Windows 7, Windows 8, Windows 10
Procesor: Intel Core i3-4340
RAM: 4 GB RAM
Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
Dysk twardy: 5 GB dostępnej przestrzeniMidair to przygotowany z rzeczą o pecetach sieciowy FPS wzorowany na części Tribes. Zabawa budzi się do pojedynków dwóch grup wojowników wyposażonych w plecaki odrzutowe. Dają one wielką mobilność i umożliwiają na podróżowanie po mapach z wielkimi prędkościami.

Midair to podzielona na komputery sieciowa strzelanka z widokiem pierwszoosobowym. Produkcję opracowało studio Archetype i zaprojektowano ją jak duchowego spadkobiercę takich kreacji jak Starsiege Tribes, Tribes 2 oraz Legions: Overdrive.

Fabuła

Akcja Midair toczy się w niedaleki nieokreślonej, ale odległej przyszłości, w sezonach, gdy ludzkość opanowała technologie pozwalające na dalekie podróże gwiezdne i kolonizację obcych planet. Gra nastawiona jest tylko na tryb multiplayer, więc fabuła nie wykonywa w niej żadnej dużej kwestii

Mechanika

Midair to działa FPS pozwalająca na zdobycie wkładu w sieciowych potyczkach pomiędzy drużynami wojowników wyposażonych w plecaki odrzutowe. Przydatne są trzy klasy, podzielone według stopnia opancerzenia – lekka, średnia i mocna. Jednocześnie gracze otrzymują pełną swobodę dobierania uzbrojenia oraz ekwipunku. Wybór klasy wpływa tak na mobilność postaci, co w sukcesu Midair ma kluczowe znacznie, gdyż cała gra orientuje się wokół szybkiego pokonywania dużych przestrzeni. Sprawne wykorzystywanie plecaków odrzutowych i ukształtowania terenu umożliwia korzystanie z technologii nazwanej gliding, będącej odpowiednikiem danej z Tribes metody nazwanej skiing, idącej na ślizganie się po mapach z wielkimi prędkościami. Pełne poznanie tej wiedz nie istnieje natomiast łatwe, zwłaszcza, że nawet niewielkie korekty kierunku ruchu wymagają zużycia energii plecaka.

Wszystka strona otrzymuje własną bazę, urządzoną w generator zasilający wszystkie dostępne urządzenia (np. stacje uzupełniające amunicję, naprawiające uszkodzenia lub leczące obrażenia) i sposoby obronne. Nie wyszło także możliwości tworzenia wieżyczek strażniczych i sensorów.

Midair wyposażone pozostało w sposób matchmakingu, umożliwiający szybkie znalezienie partnerów do zabawy o odpowiednim poziomie umiejętności. Autorzy nie zapomnieli lecz oraz o opcji stawiania własnych serwerów i podejmowania na nie konkretnych osób lub więcej tworzenia ich dla ludziach zainteresowanych.