Metro Exodus Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

Metro Exodus Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PCMetro Exodus

Metro Exodus Gra + Crack do Pobrania

Metro Exodus download

Metro Exodus Tylko Crack Download

Metro Exodus crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 50 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Trzecia odsłona cyklu FPS-ów, opracowana przez studio 4A Games. Gracze dochodzą do postapokaliptycznego świata, wyniszczonego w efekcie wojny nuklearnej – jej końcem istniała nie tylko dewastacja treści i napromieniowanie ziemskiej powierzchni, lecz i powstanie nowych, zmutowanych istot, przez co ludzkość musiała szukać schronienia pod ziemią.

Metro Exodus Download Pełna Wersja to opublikowana na budowę PC Windows pierwszoosobowa strzelanka osadzona w czasach postapokaliptycznych. Atrakcja jest dodatkową odsłoną cyklu, w skład którego tworzą także Metro 2033 oraz Metro: Last Light . Wszystkie trzy produkcje opracowało studio 4A Games.

Fabuła

W atrakcji powracamy do postapokaliptycznej przyszłości, gdzie cywilizację ludzką zniszczyła globalna wojna atomowa. Ponownie wcielamy się w rozumianego z poprzednich części Artyoma. Wraz z rodziną ocalałych potrzebuje on wyjść tunele moskiewskiego metra i udać się na podróż na wschód przez zrujnowany świat w badaniu nowego domu. Tym razem kampania opowiada historię trwającą cały rok i w jej trakcie możemy zobaczymy, jak tamto pory roku zmieniają wygląd świata.

Mechanika

Wydane na budowę PC Windows Metro Exodus Download Crack stanowi rozwinięcie pomysłów z starych dwóch gier. Ponownie dostajemy zatem pierwszoosobową strzelankę, w jakiej zabieramy się eksploracją, konkurencją i skradaniem. Tym całkowicie jednak większość kampanii odbywa się w na przestrzeni, na ważnych nieliniowych mapach, umożliwiających nam dużo większą swobodę taktyczną niż lokacje we wcześniejszych odsłonach. Bardziej sandboksowa konkurencja nie jest typowa koleją w układu do starych odsłon. Pomiędzy mapami podróżujemy dziś na poziomie Aurory, czyli przerobionej lokomotywy z silnikiem parowym. Ponadto autorzy wprowadzili dynamiczną pogodę oraz cykl dnia a nocy. I sama akcja jest do jednego poziomu nieliniowa. Opinie i wykonywania gracza wpływają bo na ostatnie, kto przeżyje podróż, a komu nie dane będzie dojść do następnego domu wraz z Artyomem.

Kwestie techniczne

Seria widoczna jest z pięknej grafiki i Metro Exodus Download Torrent Ściągnij prowadzi tę ważną tradycję. Gra imponuje oprawą graficzną, oferując szeroki stopień detali, który organizuje tymże pełniejsze doświadczenie, że mapy są nieporównywalnie większe niż w starych odsłonach cyklu.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *