Masters of Anima Download Pełna Wersja i Crack Pobierz

Masters of Anima Download Pełna Wersja i Crack Pobierz

Masters of Anima Download Pełna Wersja i Crack Pobierz

Masters of Anima Download Gra + Crack

Masters of Anima download

Masters of Anima Tylko Crack Download

Masters of Anima crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3-2125 (3.3 GHz)/AMD FX-4100 (3.6 GHz)
RAM: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB, GeForce GTX 560/Radeon HD 7790
Dysk twardy: 2 GB dostępnej przestrzeniMasters of Anima to stworzona z propozycją o pecetach przygodowa gra akcji wzbogacona elementami strategicznymi. Gracze kontrolują młodego czarodzieja, który posiada przywoływać magiczne osoby i robić im rozkazy. Również możemy wpływać nawet setką takich sojuszników także zbytnio ich usługą toczymy walki, rozwiązujemy zagadki i bierzemy przeszkody podczas eksploracji.

Masters of Anima to zamieszczona na podstawę PC Windows przygodowa gra imprezy w czasie fantasy. Projekt opracowało francuskie studio, tworzące na koncie Space Run oraz Space Run Galaxy.

Fabuła

Akcja gry męczy się w krainie fantasy nazwanej Spark, w jakiej najważniejszym surowcem jest energia magiczna znana jako Anima. W wolnym stanie, gdy występuje w znaczącej koncentracji, może nawet wezwać do mieszkania potężne golemy. Ludzie tego świata dawno temu nauczyli się ujarzmiać tę siła do własnych obowiązków, a specjalizujący się w ostatnim pracowniki nazywani są Kształtującymi (ang. Shapers). Gracze wcielają się w małego człowieka imieniem Otto, który kształtuje się na Mistrza Animy, gdyż według prawa tylko kiedyś będzie mógł poślubić swoją narzeczoną Anę, już posiadającą ten stopień.

Kampania rozpoczyna się, gdy Otto wraca z dobrze zdanego testu prostego i odkrywa, że pod jego nieobecność Ana została zaatakowana przez złoczyńcę imieniem Zahrk, który wziął jej magiczną treść i przygotowuje jej zastosowań do przygotowania armii golemów i zdobycia świata. Bohater idzie w pościg, aby uratować narzeczoną i skomplikować plany łotra.

Mechanika

Zamieszczone na podstawę PC Windows Masters of Anima to przygodowa gra akcji, w której wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej wysoko nad głową bohatera. Podczas zabawy eksplorujemy świat, rozwiązujemy zagadki oraz walczymy z grupami przeciwników, wśród jakich nie brakuje także dużych bossów.

Cechą wyróżniającą zabawę jest fakt, że bohater jest praktycznie bezbronny. Zamiast polegać na własnych zdolnościach bojowych stosuje on tzw. Strażników, czyli magiczne istoty przywoływane za pomocą Animy. Również możemy kontrolować nawet setkę takich sojuszników, przekazując im przeróżne rozkazy za pośrednictwem prostego interfejsu. Prowadząc nimi toczymy walki, pokonujemy przeszkody i pomagamy sobie w eksploracji.

W Masters of Anima możemy przywoływać wiele rozmaitych rodzajów Strażników i wszelki rodzaj dysponuje unikalnymi zdolnościami. Gra posiada także małe elementy RPG. Za sukcesy nagradzani jesteśmy czynnikami doświadczenia, których wykorzystujemy do rozwijania umiejętności Otto i wzmacniania mocy Strażnków.

Kwestie techniczne

Masters of Anima oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, utrzymaną w dużej jasnych kolorów kreskówkowej stylistyce.