Mafia: The City of Lost Heaven Download i Crack Pobierz

Mafia: The City of Lost Heaven Download i Crack Pobierzmafia 1

Mafia: The City of Lost Heaven Gra + Crack do Pobrania

Mafia: The City of Lost Heaven download

Mafia: The City of Lost Heaven Tylko Crack [FIX] Download

Mafia: The City of Lost Heaven crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10/XP/VISTA
Procesor: Intel Pentium 4 lub lepszy.
RAM: 512MB
Karta graficzna: Z 256MB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 700 MB Wolnego Miejsca na Dysku.Gra akcji, która wskrzesza przestępcze podziemie Ameryki lat trzydziestych. Gracz otrzymuje możliwość wcielenia się w istotę prawdziwego twardziela, którego stany będzie badał z możliwości osoby trzeciej.

Mafia: The City of Lost Heaven Download Pełna Wersja to osadzona w charakterach gangsterskich trzecioosobowa gra działalności na podstawę PC Windows, ukazująca obraz przestępczego podziemia Ameryki lat 30. ubiegłego wieku. Za powstanie gry odpowiada ekipa czeskiego studia Illusion Softworks, znana dotąd głównie za sprawą ciepło przyjętej, taktycznej strzelaniny wojennej Hidden and Dangerous. Światowym wydawcą atrakcje jest firma Gathering of Developers, będąca stroną koncernu Take Two Interactive.

Akcja Mafii osadzona została w fikcyjnym, amerykańskim mieście Lost Heaven (wzorowanym na Chicago, Nowym Jorku oraz San Francisco) i gra się w latach 1930-38, choć filmowy epilog gry ukazuje nam także dalsze wydarzenia, aż do 1951 roku. Podczas zabawy zajmujemy się w skóra młodego taksówkarza Thomasa Angelo, który, chcąc zyskać na utrzymanie, nie unikał nawet najbardziej poważnych kursów do „szemranych” dzielnic miasta. Podczas samego spośród nich stał napadnięty przez gangsterów niejakiego Morello, ale udało mu się uciec i schronić w lokalnym barze. Tam otrzymał zaś nietypową ofertę pracy, złożoną przez Dona Salieri – właściciela baru i mafioza, trzęsącego całą włoską dzielnicą. Tak oto, na skutek nieoczekiwanego splotu wydarzeń, nasz protagonista wstąpił w układy słynnej organizacji przestępczej. Fabuła gry przedstawiona została w organizacji retrospekcji, podczas rozmowy głównego bohatera z przesłuchującym go detektywem. W zamian za ochronę oraz status świadka koronnego, Thomas Angelo wyjawia policji kolejne tajemnice przestępczego półświatka również jego bossa, Dona Salieriego. Gracze przejmują zaś opiekę nad postacią ganstera dodatkowo w obrotu rozgrywki biorą aktywny udział w innych jego wspomnieniach.

Mechanika imprezy w grze Mafia: The City of Lost Heaven do Pobrania 1 może wywoływać zintegrowania z nowymi odsłonami serii Grand Theft Auto, a obie gry łaczą m.in. takie punkty jak widok trzecioosobowy, możliwość kierowania samochodami, a też otwarty świat, wypełniony całą masą aktywności pobocznych. Mapa Lost Heaven obejmuje ponad dwanaście mil kwadratowych tętniącego byciem miasta, po którym potrafimy całkiem swobodnie przesuwać się także na piechotę, jak oraz z użyciem samochodów (możliwa istnieje też jazda tramwajem). W sztuce odwzorowano w kwocie ponad 60 modeli, wśród których odnalazło się wiele ikonicznych dla swojej epoki. Niestety, ze względu na uszkodzenie licencji, ich firmy zostały zmienione. Co dobre, podczas jazdy powinniśmy przestrzegać przepisów ruchu drogowego, a popełnienie wykroczenia może zrobić się mandatem lub szeroko zakrojonym pościgiem policyjnym. Na pierwszy wątek fabularny stawiają się w odpowiedzi 22 misje, wzbogacone licznymi wątkami pobocznymi. Podczas zabawy przychodzi nam realizować innego rodzaju zadania, m.in. zbierać haracz od właścicieli knajpek, przejmować transporty nielegalnego alkoholu, przekazywać kradzione auta do złodziejskich „dziupli” czy likwidować zdrajców oraz członków konkurencyjnej rodziny mafijnej. W trakcie misji czynimy użytek z dość sporego arsenału uzbrojenia, skończonego na bazie autentycznej stoi z lat 30. ubiegłego wieku. Od postaci innych możemy te stosować dodatkowe zajęcia w modelu obicia komuś facjaty, ostrzeżenia lub uratowania kumpli czy zdobycia i podstawienia konkretnego modelu samochodu. Postępom fabuły towarzyszą scenki przerywnikowe, zbudowane w typowo filmowym wzorze i ukazujące losy oraz dylematy moralne bohaterów.

Mafia: The City of Lost Heaven Download Crack to gra przeznaczona tylko dla samego gracza. Autorzy zadbali jednak o dodatkowe tryby rozgrywki, przedłużające możliwość zabawy po skończeniu głównego wątku fabularnego. Pierwszym spośród nich istnieje system swobodnej jazdy (odblokowywany stopniowo w skalę wzrostów w grze), w jakim pracujemy na zarabianie, przewożąc ludzi taksówką, zabijając członków wrogiej rodziny lub niszcząc samochody, i celem gry jest uzyskanie jak daleko gotówki. Ten jest także dostępny po skończeniu gry tryb jazdy ekstremalnej, umożliwiający nam możliwość wykonywania szeregu skomplikowanych i nierzadko dosyć abstrakcyjnych zadań (np. pogoń za statkiem kosmitów). Nagrodą za ich skonstruowanie są ekskluzywne a niejednokrotnie bardzo intensywne modele samochodów.

Wydana na podstawie PC Windows gra Mafia: The City of Lost Heaven Download Torrent Spolszczenie wykonywana była pierwotnie na ostatnim jedynym silniku graficznym, jaki napędzał wspomniane Hidden and Dangerous z 1999 roku. Ponieważ przecież nie wykonywałeś on oczekiwań twórców, głównie na potrzeby gry przygotowano zupełnie nowy, autorski silnik o nazwie LS3D i dużo szerszych możliwościach technicznych. Na inną uwagę zasługuje sugestywnie odtworzony klimat Ameryki lat 30. oraz wygląd miasta Lost Heaven, zbudowanego w oparciu o historyczną budowę i wzornictwo tejże epoki. W grze znajdziemy również duże nawiązania do popkultury oraz kultowych filmów gangsterskich, takich jak Ojciec chrzestny czy Chłopcy z grupy.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *