Light Fall Download Pełna Wersja

Light Fall Download Pełna Wersja

Light Fall Download Pełna Wersja

Light Fall Download Gra + Crack

Light Fall download

Light Fall Tylko Crack Download

Light Fall crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7
Procesor: Intel Core 2 Duo E5200
RAM: 2 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 9800GTX+ (1GB)
Dysk twardy: 5 GB dostępnej przestrzeniGra platformowa, w jakiej gracz trafia do opanowanej przez mrok krainy Numbra. Zajmując się w chłopca o niejasnej przeszłości, przemierza drugie jej zakamarki, starając się nie tylko rozwikłać zagadkę pochodzenia bohatera, ale również uratować ludzi tego pola przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Na środowisku innych póz tego gatunku produkcja odznacza się za sprawą tak zwanego Shadow Core umożliwiającego tworzenie kwadratowych bloków, dzięki którym protagonista może neutralizować pułapki oraz brać w powietrzu większe odległości.

Light Fall to termin debiutanckiego dzieła niezależnego kanadyjskiego studia Bishop Games. Praca będąca dwuwymiarową platformówką powstała z sprawą o platformie PC Windows.

Fabuła

W Light Fall gracz wchodzi do dobrej krainy Numbra, w jakiej mrok wygrał rywalizację ze światłem, co doprowadziło do zapadnięcia wiecznej nocy. Gracz przejmuje opiekę nad tajemniczym chłopcem, a jego zleceniem jest nie tylko odkrycie zagadkowej przeszłości protagonisty, lecz również uratowanie mieszkańców Numbry przed łączącym się niebezpieczeństwem. W kolejne elementy opowieści wprowadza go i Stryx, czyli stara, humorzasta sowa – w współzależności od tego nastroju pewnie ona sprzyjać radą lub wyśmiewać jego porażki.

Mechanika

W wydanym na platformę PC Windows Light Fall akcję obserwujemy z kraju. Filarem atrakcje jest przemierzanie zróżnicowanych lokacji (od pewnych równin obszaru Lunar Plain, przez ponure Marshlands of Sorrow i egzotyczny las Vipera’s Forest, zrobiwszy na naturalnym Unknown Depths), w których marzy się od pułapek i bogatych przeszkód, żeby w perspektywy niezliczonych przepaści. Na szczęście bohater posiada nie tylko latać i skakać – na jego podorędziu wydobywa się bowiem Shadow Core, dzięki któremu może robić kwadratowe bloki; w niniejszy technika gracz kreuje dodatkowe platformy (z których protagonista że się otwierać i walczyć w powietrzu większe odległości) oraz neutralizuje czyhające na niego pułapki. Warto odnotować, że niekiedy do punkcie prowadzi daleko niż sama ważna, z zmianie penetrowanie zakamarków poszczególnych pomieszczeń jest regulowane w skórze skrzętnie poukrywanych znajdziek i rozmaitych easter eggów.

Tryby gry

Oprócz standardowego wariantu rozgrywki Light Fall oferuje tryb stworzony z rzeczą o speedrunningu (Speedrun Game Mode), który oznacza się wyższym poziomem trudności; osiągniętymi tam wynikami można się pochwalić na internetowych tablicach rekordów.

Kwestie techniczne

Dwuwymiarowa oprawa graficzna Light Fall zwraca odpowiedzialność za sprawą oryginalnej stylistyki – całość utrzymano w stonowanej kolorystyce, a podejrzane elementy pierwszego planu kontrastują z białymi tłami. Jej zrealizowaniem jest szczególnie skomponowana, klimatyczna muzyka.