Life is Strange: Before the Storm Pełna Wersja Download i Crack

Life is Strange: Before the Storm Pełna Wersja Download i CrackLife is Strange: Before the Storm

Pobierz Life is Strange: Before the Storm Grę i Crack

Life is Strange: Before the Storm download

Life is Strange: Before the Storm Tylko Crack Download

Life is Strange: Before the Storm crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3-2100 (3.1GHz) lub AMD Phenom X4 945 (3.0GHz)
RAM: 3 GB
Karta graficzna: AMD Radeon R7 250 lub NVIDIA Geforce GTX 650
Dysk twardy: 14 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Prequel pierwszego Life is Strange, w jakim gracze dodają się w szesnastoletnią Chloe Price. Fabuła skupia się na okolicznościach, w których dziewczyna poznała Rachel Amber również na liniach łączących obie nastolatki. Całość została rozłożona na trzy epizody, a tytuł ponownie przykuwa odpowiedzialność za sprawą wyrazistej, pastelowej oprawy graficznej.

Life is Strange: Before the Storm jest prequelem niebywale ciepło przyjętego Life is Strange – epizodycznej gry przygodowej, zaprojektowanej przez system DONTNOD Entertainment. Before the Storm pojawiło się nakładem firmy Square-Enix między innymi na platformie PC Windows, przecież jej przygotowania rozpoczęło się zupełnie nowe studio Deck Nine Games – deweloperzy odpowiedzialni za oryginał funkcjonowali w współczesnym terminie nad jego pełnoprawną kontynuacją.

Fabuła

Akcja Life is Strange: Before the Storm męczy się przed wydarzeniami opisanymi w liczby zabawie z serii. Główną bohaterką gry jest atrakcyjna z pierwowzoru Chloe Price. Fabuła zbiera się i na sytuacjach, w których protagonistka poznała Rachel Amber oraz na relacjach łączących obie nastolatki. Z ciekawości na fakt, że kobieta, w którą się wcielamy, nie została obdarzona żadnymi nadnaturalnymi zdolnościami, wybierane przez nas decyzje mają tutaj wiele większe znaczenie aniżeli w głównym Life is Strange – wszak dokonanych wyborów nie bogata w żaden sposób cofnąć. Gra została rozdzielona na trzy epizody; dodatkowy czwarty odcinek, zatytułowany Farewell, został udostępniony tylko osobom, które zaopatrzyły się w określoną wersję gry – Deluxe Edition. Jego treść porusza się na długo przed doświadczeniami z prequela, a gracze mogą po raz ci zajść w piłkę Max Caulfield – głównej bohaterki pierwszej gry z cyklu.

Mechanika

Wydarzenia opisane w zamieszczonym na platformie PC Windows Life is Strange: Before the Storm obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Zabawa po raz kolejny polega przede każdym na wolnym odkrywaniu elementów fabularnej układanki i wprowadzaniu rozmaitych wyborów. Podejmowane przez nas decyzje mają znaczny wpływ na czas historii oraz na to, w który sposób przestanie się przygoda. To rzeczywiście tym elementom podporządkowano kolejne elementy systemu rozgrywki, na czele z eksploracją, tworzeniem w interakcję z sytuacjami neutralnymi oraz rozwiązywaniem zagadek.

Kwestie techniczne

Też jak pierwowzór, Life is Strange: Before the Storm przykuwa konsultację ze powodu na określoną, pastelową oprawę graficzną. Dopełnieniem całości jest dodatkowo skomponowany soundtrack.

Pozostałe

Mimo że Ashly Burch nie zajmuje się obecnie w Chloe, aktorka (będąca dodatkowo pisarką) brała aktywny udział w ciągu produkcji, zasilając grono osób dorosłych za scenariusz. Szesnastoletnia bohaterka przemawia natomiast głosem Rhianny DeVries.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *