Life is Feudal: Forest Village Download Gra + Crack za Darmo

Life is Feudal: Forest Village Download Gra + Crack za DarmoLife is Feudal: Forest Village

Life is Feudal: Forest Village Download GRA + Crack

Life is Feudal: Forest Village download

Life is Feudal: Forest Village Tylko Crack + Patch do Pobrania

Life is Feudal: Forest Village crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10/XP/VISTA
Procesor: Intel Core 2 Duo lub lepszy.
RAM: 2 GB
Karta graficzna: GeForce GTX 560 lub Radeon HD 6850
Dysk twardy: 400 MB Wolnego Miejsca na Dysku.Gra strategiczna z wyboru city builder, dokonana przez pewne studio Mindillusion na podstawie tytułu Life is Feudal autorstwa ekipy Bitbox z 2015 roku. Gracz wciela się w sztukę zarządcy średniowiecznej osady, oraz do jego znaczeń należy jej rozbudowa, zaspokajanie potrzeb mieszkańców i usuwanie efektów katastrof zdrowych i dobrych.

Life is Feudal: Forest Village Download Pełna Wersja na PC Windows to podstawowa gra strategiczna dokonana przez studio Mindillusion, bazująca na wydanej rok wcześniej produkcji Life is Feudal od Bitbox. Też kiedy pamięta więc pomieszczenie w tamtych pracach z poziomie city builder, gracz dodaje się w sztukę zarządcy budowanej od podstaw osady. Tym, co podkreśla ten tytuł na środowisku konkurencji, jest jednak epoka, w jakiej gra się akcja — do własnej możliwości oddano bowiem średniowieczną wioskę, jaka pragnie uporać się z wieloma charakterystycznymi dla tego momentu problemami. Pod wieloma względami Forest Village przypomina udaną strategię niezależną Banished.

Mechanika

Gra w Life is Feudal: Forest Village Download Crack zakłada się od wyboru mieszkania na założenie nowej osady. Gracz może dostosować teren do polskich upodobań, decydując nawet o jego topografii. Początkowo jesteśmy do dyspozycji jedynie niewielką grupę uchodźców, którzy pojawiają się na obcej wyspie. Na mieszkaniu muszą radzić sobie nie właśnie z koniecznością zdobywania pożywienia, lecz również tworzenia nowych, bardziej wydajnych narzędzi czy wznoszenia bardziej szerokich budynków. W obecny pomoc proste chaty z okresem zastępowane są przez wyrafinowane konstrukcje, a żarna przekształcane w górujące nad wioską młyny. Ponadto, należy zadbać o budowę dróg, które przyspieszają całe procesy produkcyjne. Zabawa nie budzi się jednak tylko do podziwiania efektów pracy naszych gości. W sztuce dużą rolę odgrywa aspekt survivalowy, a gracz musi mierzyć się z konsekwencjami katastrof dziesiątkujących średniowieczną populację. Jeżeli nie zadbamy o ciepłe nałożenia na zimę, a ponadto o dobre zbilansowanie jadłospisu wieśniaków, rozmaite choroby zbiorą większe żniwo. Środkiem do wyniku jest to uprawa zróżnicowanych gatunków roślin i magazynowanie wszelkiego rodzaju żywności — od chleba, przez owoce, po mięso. Nie uchroni to wprawdzie naszej wioski przed klęskami ekologicznymi — trąba powietrzna przechodząca w otoczeniu bez wysiłku niszczy większość budynków, a uderzenie pioruna wystarczy, by rozpętać szybko rozpowszechniający się pożar. Oprócz tego, na poczynania gracza żywo reaguje cały ekosystem. Karczujący las drwale odstraszają niektóre zwierzęta, jednak produkowane przez nas bydło może posiadać łakomy kąsek dla drapieżników pokroju wilków. Problemy trapiące osadę oddają się na morale jej ludzi, przez co wychodzi ich produktywność. Interesujący aspekt gry stanowi perspektywa, z jakiej grana jest praca. Przez większość zabawy wszystkie wydarzenia obserwujemy w rzucie izometrycznym, ale nic nie istnieje na ścianie, by przełączyć się na obraz z oczu dowolnego człowieka i odprowadzać mu w jego naturalnych pracach.

Kwestie techniczne

Life is Feudal: Forest Village Download Torrent Ściągnij na PC Windows rozgrywa się w trójwymiarowym środowisku. Oprawa graficzna jest ciekawa i bogata w segmenty, i pierwsze wrażenie spełnia nie tylko otaczająca osadę roślinność, ale również zabudowa, której poszczególne elementy możemy spoglądać w trakcie konstrukcji. Całości dopełnia stworzona na potrzeby tego tytułu, klimatyczna muzyka.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *