Last Day of June Download Pełna Wersja + Crack do Pobrania

Last Day of June Download Pełna Wersja + Crack do PobraniaLast Day of June

Last Day of June Gra + Crack do Pobrania

Last Day of June download

Last Day of June Sam Crack Download

Last Day of June crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 / AMD A6
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce 750Ti / AMD Radeon R9 270x
Dysk twardy: 3 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Artystyczna przygodówka studia Ovosonico, w jakiej znajdujemy losy niejakiego Carla. Podróżując w czasie, stara się on wpłynąć na pytania z nowego dnia bycia osobistej ulubionej June i ocalić ją z śmierci.

Last Day of June to interesująca gra przygodowa od studia Ovosonico, znanego z danego w 2014 roku na handheldzie PlayStation Vita Murasaki Baby. W powstawaniu poświęconej na podstawę PC Windows gry brał udział reżyser Massimo Guarini, znany choćby z Shadows of the DAMNED i Naruto: Rise of a Ninja. Też w rolach uczestniczył założyciel zespołu muzycznego Porcupine Tree Steven Wilson oraz Jessica Cope, która wyreżyserowała m.in. teledysk Here Comes Revenge zespołu Metallica.

Fabuła

Gra jest historię Carla i June. Pewnego dnia zakochani wybrali się na wycieczkę nad jezioro, a byliśmy wypadek samochodowy, w produktu czego kobieta zmarła. Po tym złym zdarzeniu mężczyzna odkrył jednak, że potrafi kierować się w ciągu, używając obrazów namalowanych poprzez naszą wybrankę. Biorąc je, stara się za jakąś cenę zmienić bieg doświadczeń i uratować June, ale również musi ponosić konsekwencje dokonywanych wyborów.

Mechanika

Rozgrywka koncentruje się raczej na badaniu historii. Deweloperzy zatroszczyli się jednak, by gracz nie został oddelegowany jedynie do wielkości obserwatora. Swym działaniem jest eksplorowanie poszczególnych lokacji i odnajdywanie miejsc, w których potrafimy coś zmienić. Czasami należy rozwiązać prostą łamigłówkę oraz dokonać wyboru pozwalającego zmienić bieg wydarzeń. Punkt w tym, że często dajemy w współczesny technologia przykre konsekwencje.

Kwestie techniczne

Jedną z pierwszych atrakcji Last Day of June w możliwości na platformę PC Windows jest jedyna, artystyczna oprawa graficzna, dzięki której muzyki nie sposób pomylić z żadną inną.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *