Jalopy Download Pełna Wersja Gry oraz Crack do Pobrania za Free

Jalopy Download Pełna Wersja Gry oraz Crack do Pobrania za FreeJalopy

Jalopy Download Pełna Wersja + Crack

Jalopy download

Jalopy Tylko Crack do Pobrania

Jalopy crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10/XP/VISTA
Procesor: Intel Core i3 lub lepszy...
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 2 GB HDDOryginalna gra symulacyjna z materiałem ekonomicznym, w której zasiadamy za kierownicą samochodu Łaika 601 Deluxe (wzorowanym na kultowym Trabancie). Akcja gry skazana stanowi w terminach bezpośrednio po upadku żelaznej kurtyny, jak to, handlując rozmaitymi towarami, staramy się wzbogacić, wykorzystując zdobycze raczkującego kapitalizmu. Prócz wątku ekonomicznego, produkcja kładzie ogromny wpływ na próbę i uważanie o wszystkie aspekty bycia naszego krążownika szos.

Jalopy Download Pełna Wersja to stracona na platformie PC Windows gra symulacyjna, w jakiej przemierzamy świat za kierownicą fikcyjnego samochodu Laika 601 Deluxe, wzorowanego na kultowym Trabancie. Za stworzenie tytułu odpowiada studio Minskworks, zaprojektowane przez Grega Pryjmaczuka – białoruskiego dewelopera, który w latach 2009-2014 stanowił część zespołu odpowiedzialnego za kolejne odsłony serii F1. Wydawcą atrakcji jest natomiast brytyjska firma Excalibur Publishing, znana głównie za sprawą szerokiego portfolio zróżnicowanych symulatorów, na czele z bestsellerowymi produkcjami studia SCS Software (Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator).

Fabuła

Akcja gry osadzona stała na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku, kiedy po upadku żelaznej kurtyny wielu prostych obywateli z starego bloku komunistycznego pragnie skorzystać z nowych dróg, oferowanych przez zachodnioeuropejski kapitalizm. W sztuce zasiadamy za kierownicą fikcyjnego samochodu Laika 601 Deluxe, wzorowanego na jakimś z najbardziej popularnych pojazdów doby komunizmu – słynnym enerdowskim Trabancie. Naszym zamierzeniem jest zaś przemierzanie innych krajów wschodniej Europy i ubijanie rozmaitych „interesów życia”, które pozwolą nam się szybko wzbogacić i zostać prawdziwym królem raczkującego kapitalizmu.

Mechanika

Podczas gry w Jalopy do Pobrania możemy całkiem swobodnie przemierzać rozległy, proceduralnie generowany świat, który nie odtwarza żadnego konkretnego rejonu naszego kontynentu, jednak dość wyraźnie organizowany jest ponurym obrazem postkomunistycznej Europy Wschodniej. Naszym zadaniem jest zaś przewożenie różnego typu produktów, które, kupione za bezcen w samej stron świata, mogą żyć ze ważnym zyskiem sprzedane w innej. Ponieważ obecne na skalach przepisy są w ostatnim temacie dosyć bezlitosne, nierzadko czeka nas także klasyczna kontrabanda i chowanie się przed patrolującymi szosy stróżami prawa. Oprócz wspomnianego aspektu ekonomicznego, Jalopy Pobierz Crack to a również stuprocentowy symulator, w którym eksponowani jesteśmy niemalże za każde elementy funkcjonowania naszego „krążownika szos”. Do polskich obowiązków należeć będzie wówczas nie tylko regularne tankowanie paliwa, a także pamiętanie o stan ogumienia, sprawność silnika oraz własnych strony mechanicznych, czy ciężar przewożonego w bagażniku ładunku. Kierowana przez nas Laika 601 Deluxe to początkowo typowy gruchot (ang. jalopy download torrent), tak dlatego podczas zabawy czekać nas będzie póz. wykonywanie szeregu nieskomplikowanych napraw. W wagę postępów w grze odblokujemy jednak szereg zróżnicowanych ulepszeń, które umieszczone w własnej bryce pozwolą zmienić ją w właściwą „rakietę”. Równie ważnym aspektem sztuki istnieje zarówno pamiętanie o jakość samego kierowcy i regularna regeneracja energii w przydrożnych motelach.

Kwestie techniczne

Jalopy na budowie PC Windows poleca się z drugich symulatorów, tworząc na żywo oldskulową, wektorową oprawę graficzną, okraszoną na dodatek dość jednostajną, brunatną kolorystyką, podkreślającą ponury klimat doby postkomunizmu. Mimo takiego rozwiązania, deweloper zadbał a o szereg cieszących oko detali, takich jak zróżnicowane tryby terenu, zmienna pogoda czy dynamiczny cykl dobowy.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *