Husk Download Pełna Wersja + Crack do Pobrania na PC

Husk Download Pełna Wersja + Crack do Pobrania na PCHusk

Husk Pobierz Pełną Wersję + Crack

Husk download

Husk Tylko Crack do Pobrania Download

Husk crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 512MB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 15 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Pierwszoosobowy survival horror, inspirowany takimi tytułami jak Alan Wake czy seria Silent Hill. Akcja gry osadzona stała w niebezpiecznym i odizolowanym od świata miasteczku Shivercliff, a podczas zabawy dodajemy się w kwestia Matthew Palmera, który po katastrofie pociągu usiłuje odnaleźć swoją rodzinę.

Husk Download Pełna Wersja to zamieszczony na podstawie PC Windows pierwszoosobowy survival horror, inspirowany klasyką gatunku pokroju serii Silent Hill, Alone in the Dark czy Alan Wake. Gra powstała we współpracy niewielkiego, rodzimego studia UndeadScout z ekipą IMGN.PRO – autorami ciepło przyjętego horroru Kholat.

Fabuła gry osadzona została w części lat 90. w malowniczej miejscowości Shivercliff, budzącej nieodparte powiązania z miejscem akcji kultowego serialu Davida Lyncha Miasteczko Twin Peaks. Podczas zabawy wcielamy się w niejakiego Matthew Palmera, który po katastrofie pociągu usiłuje odnaleźć swoją zaginioną rodzinę. Zadanie to ujawni się jednak większe niż się spodziewał, gdyż odciętemu z świata Shivercliff blisko jest do popularnego Cichego Wzgórza z kolei Silent Hill, gdzie zło czai się w wszystkim zakamarku, a ściana między koszmarem a rzeczywistością zawsze się zaciera. Jednocześnie, również gdy we wspomnianym cyklu, główny bohater musi zmagać się z doskwierającymi go demonami oraz mroczną przeszłością, którą znajdujemy w siłę rozwojów w akcji.

Mechanika imprezy w atrakcji Husk Download Crack Pobierz wykorzystuje dość właściwe dla gatunku survival horrorów rozwiązania, jednak w poznaniu do wspomnianych na początku produkcji akcja gry ukazana została w pozycji pierwszoosobowej. Sama rozgrywka zbiera się w decydującej mierze na eksploracji i rozwiązywaniu zagadek, odsłaniających przed nami dodatkowe elementy fabuły i złe sekrety miasteczka Shivercliff. W zabawie nie brakuje te możliwości do gry, podczas której wykorzystamy przede wszystkim broń obuchową – choć z momentu do momentu pojawią się też pistolety czy rewolwery. W niektórych miejscach zawieramy się także z wymagającymi bossami. Główny nacisk został jednak dany na opowiadaną historię, która choć interesująca i wielka w segmenty, przedstawiona została w chwila łatwiejszy rozwiązanie niż w starej produkcji firmy IMGN.PRO, zatytułowanej Kholat.

O wizualną stronę straconej na podstawie PC Windows gry odpowiada zaawansowany silnik Unreal Engine 4, co umożliwia wysoki poziom oprawy graficznej. Podczas gry nie znane nam jednak będzie cieszyć oczy pięknymi detalami, bowiem będące miejscem prac Shivercliff to skąpane we mgle, złe i złe miasteczko, w jakim dominuje szarość ubarwiana z okresu do czasu czerwienią przelewanej krwi. Mrocznego obrazu całości dopełnia dodatkowo klimatyczna ścieżka dźwiękowa autorstwa Arkadiusza Reikowskiego, twórcy odpowiedzialnego za warstwę muzyczną takich frajd jak Kholat czy Layers of Fear.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *