Hello Neighbor Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Hello Neighbor Download Pełna Wersja i Crack do PobraniaHello Neighbor

Hello Neighbor + Crack do Pobrania

Hello Neighbor download

Hello Neighbor Tylko Crack Download

Hello Neighbor crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 or better.
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Intel HD5000 lub lepsza.
Dysk twardy: 2 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Hello Neighbor Download PEłna Wersja to stworzona z teorią o pecetach pierwszoosobowa skradanka, w jakiej prowadzimy zwykłym człowiekiem drinka z miast domków jednorodzinnych, próbującym zakraść się do piwnicy podejrzanego sąsiada. Właściciel nieruchomości jest zainteresowany i zna przygotowywać się taktyk używanych przez gracza oraz wymyślać sposoby ich neutralizacji.

Hello Neighbor Download Crack to wydana na platformę PC Windows nietypowa skradanka z widokiem FPP. Grę opracowało studio Dynamix Pixels.

Fabuła

W Hello Neighbor Download Torrent wcielamy się w bezpośredniego człowieka małego domu na obrzeżach, który stosuje podejrzewać, że istniejący po sąsiedzku mężczyzna skrywa potworną tajemnicę. Aby udowodnić te przypuszczenia, postanawia zakraść się do piwnicy sąsiada. Niestety będzie ostatnie łatwe zadanie, gdyż stanowi on czujny natomiast jeżeli zostanie sprowokowany, nie zatrzyma się przed niczym, aby zneutralizować zagrożenie dla naszej prywatności.

Mechanika

Zamieszczone na platformę PC Windows Hello Neighbor do Pobrania to działa akcji chodząca do kategorii skradanek. Główny element mechaniki gry stanowi zaawansowana sztuczna inteligencja pozwalająca sąsiadowi zapamiętywać posunięcia gracza i czuć to, co zrealizuje w przyszłości. Uniknięcie wykrycia – niezbędne dla osiągnięcia celu gry – staje się zatem tym szczególnie skomplikowane, im częściej gracz obiera podobną ścieżkę, chcąc przekraść się obok sąsiada. Najczęściej wybierane ścieżki szybko obrastają pułapkami (uniemożliwiającymi ucieczkę), przeszkodami (jak deski zabijające okna) i alarmami (pokroju rozlokowanych gdzieniegdzie kamer). Gracz może wykorzystywać wabiki, by odwrócić uwagę sąsiada, i kierować na ograniczenie w taki metoda, by utrudnić antagoniście wykrycie obecności bohatera w jego domu. Podaje mu tutaj wiele fizycznych obiektów, z którymi potrafi wpisać w interakcję (na przykład wyjmując żarówkę z lampy, tym tymże uniemożliwiając zapalenie światła), wydające głośne dźwięki telewizor lub radio, a więcej możliwość zwabienia sąsiada w zastawione przez niego jednego pułapki. Hello Neighbor Pobieranie zapewnia dostęp do taniego ekwipunku, w którym gracz może tymczasowo składować istotne dla rozwoju cele (jak sygnał do drzwi). W przypadku wykrycia, żebym nie stracić cennych zdobyczy, musi uciec z narzędziami do swojego domu. W innym wypadku, oprócz restartu poziomu, wszelkie przedmioty znikają bezpowrotnie.

Kwestie techniczne

Hello Neighbor Pobierz zbudowano na bazie silnika Unreal Engine 4. Autorzy wpisaliśmy na kolorową grafikę w kreskówkowej stylistyce, co sprawia ciekawy kontrast z trudną atmosferą rozgrywki.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *