Griftlands Pełna Wersja oraz Crack do Pobrania na PC Download

Griftlands Pełna Wersja oraz Crack do Pobrania na PC Download

Griftlands Pełna Wersja oraz Crack do Pobrania na PC Download

Griftlands Download Gra oraz Crack

Griftlands download

Griftlands Tylko Crack

Griftlands crack

Postapokaliptyczna gra RPG od studia Klei Entertainment, w jakiej wszystko tworzy bezpośrednią cenę. Celem prowadzącego przez niegościnne bezdroża bohatera jest zdobycie fortuny. Wykonywanie niebezpiecznych zleceń, dostarczanie zbiegów w ręce prawa, handel czy zwykły rabunek – ważne, że pieniądz jest pieniądz. Podczas swojej przygody heros musi wykazać się doskonałymi pomysłami, żyłką do sklepów, umiejętnościami przywódczymi a przede wszystkim rozwiniętym zmysłem dyplomacji. W Griftlands wszystko zależy bowiem negocjacjom: ceny, lojalność, i nawet moralność.

Griftlands to stracona na PC Windows postapokaliptyczna gra RPG od studia Klei Entertainment, twórców odpowiedzialnych m.in. za serię Don’t Starve, skradankę Mark of the Ninja czy symulator kosmicznej kolonii Oxygen Not Included. Deweloperzy modni są z operowania wieloma rodzajami – tym jednocześnie napisali na rasowy tytuł RPG z tematami ekonomicznymi.

Fabuła

Uniwersum Griftlands wybór nie jest otwarte człowiekowi. Pokryte rdzą portowe osady, zakurzone sklepy, brudne fabryki czy zapyziałe tawerny to prawdziwe namiastki cywilizacji, które oddzielają niewielkie społeczności od nieprzyjaznych bezdroży, wypełnionych dzikimi strachami i innym plugastwem. Dodatkowo świat zamieszkiwany jest przez różnorodne światłe i człekokształtne rasy. Niektóre osobie, które przypadnie nam spotkać, przypominają ślimaki, inne rogatych wojowników z ziemistą skórą, a też inne przywodzą na naukę koty albo inne futrzaste zwierzęta. Dwunożne roboty także nie są zwykłymi maszynami, a niezależnymi postaciami z innymi upodobaniami i wyglądem.

Oczywiście w współczesne okolice przybywa kierowany przez gracza bohater – płynący ze statku wyłącznie z ostatnim, co jest na sobie. Od dzisiaj będzie potrzebował sobie radzić, walcząc, handlując, rekrutując partnerów i podróżując z zajęcia na środowisko w poszukiwaniu dostatniego życia. Jego niewątpliwym plusem jest i krasomówstwo – w świecie Griftlands wszystko zależy bowiem negocjacjom.

Mechanika

Tytuł pozwala graczowi na wyciągnięcie własnej formie i przeprowadzenie jej po wyboistej drodze ku fortunie. W toku zabawy drinkom z głównych wyjątków są konwersacje, prowadzone z plejadą ważnych i kilka ważnych osób zamieszkujących świat gry. Rozmowa z barmanem w miejscowej tawernie zapewnia garść nowych reklamie oraz butelkę czegoś lepszego, sklepikarzowi sprzedajemy nadmiarowy towar lub łupy; rozmówić się te ważna z poszukującym pracy pracownikiem lub wysoko postawionym zleceniodawcą, gotowym zapłacić za nasze usługi. Przyczyną tej zwykli maski są negocjacje, jakie potrafią wpłynąć np. na wysokość zapłaty albo przychylność drinka z członków własnej drużyny.

Wcześnie lub później spotyka się jednak ktoś, kto woli rozwiązać sprawy bardziej „dokładnie”. Z przeciwnikami mówimy się w momencie sekwencji turowej gry z wyjątkami zręcznościowymi, przypominającej rozwiązania dane z gry South Park: Kijek Prawdy. Broń biała, futurystyczny arsenał i bojowe umiejętności członków swego zespołu są dość zróżnicowane, więc zwycięskie wyjście z okazje wymaga dobrego smaku taktycznego.

Wykonywanie działań i prowadzenie przeciwników dają te punkty doświadczenia, które pozwalają na rozwój poszczególnych postaci. Gracz może robić według własnego kodu moralnego, natomiast jeżeli nastąpi mu na nauka dorobić sobie poprzez rozbój lub też mniej legalne sposoby, musi się mieć z ostatnim, że stróże dobra będą mu niszczyć po piętach.

W okresie zabawy drużynie nieraz przychodzi też zwiedzać niegościnną okolicę podczas krótkich wypadów, i z biegiem czasu codziennością stoją się dłuższe podróże z samej stronie do drugiej. Mapa świata prezentowana jest w rzucie izometrycznym i osiągnie na przechodzenie pomiędzy kluczowymi lokacjami, takimi jak legowiska potworów, miejsca odpoczynku czy osady. Jeśli i długa podróż zatrzymuje się męcząca, można odzyskać wielkości i uzupełnić zapasy w samodzielnie rozbitym obozowisku. Wieczorne ognisko to świetny pretekst na poważniejsze rozmowy z partnerami.

Kwestie techniczne Gra oferuje stylizowany mix graficzny. W fabularnych rozmowach i podczas przerywników filmowych w pełnej okazałości grany jest rysunkowy styl 2D, który stał się znakiem rozpoznawczym Klei Entertainment. W momencie podróży pomiędzy lokacjami akcja określana jest z rzutu izometrycznego, co umożliwia na swobodę kroków w towarzystwu.