Gothic 2 + Noc Kruka DLC do Pobrania + Patch Download

Gothic 2 + Noc Kruka DLC do Pobrania + Patch Downloadgothic 2

Gothic 2 + Noc Kruka Pobierz

gothic 2 download

Tylko Dodatek Noc Kruka Download

gothic 2 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10/XP/VISTA
Procesor: Intel Pentium III 700 MHz lub lepszy.
RAM: 256 MB
Karta graficzna: Z 32 MB Pamięci Własnej.
Dysk twardy: 4 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Bezpośrednią kontynuacją bestsellerowej RPG w 2001 roku opracowany Piranha byte. Sequel kontynuuje historię oryginalnej gry, gdzie dobre i złe siły stale walczą ze sobą. Tym razem, Bezimienny bohater boryka się z armią Ciemności, prowadzonych przez smoki, istoty dzwoni głównym antagonistą w oryginalnej grze, śpiącego demona. Aby naprawić i naprawić swoje umiejętności, główny bohater musi dołączyć do jednej z trzech głównych frakcji i znaleźć lord Hagen, osoba, której pomoc ma kluczowe znaczenie dla zwycięstwa nad siłami zła. W porównaniu z oryginalnej gry, fabuła w stylu secesji II znajduje się w znacznie większej i bardziej zróżnicowanym środowisku. Co do samej historii, jest mniej liniowa i ma wiele dodatkowych zadań, przedstawionych przez członków różnych gildii. Istnieje wiele nowych broni, techniki i potwory, aby być uznane. Ponadto, zarówno grafika i sztuczna inteligencja postaci znacznie się poprawiła.

Gothic II PC to kontynuacja jednej z najlepszych gier rpg - Gothic 2001 roku. Jak i wcześniej, fabuła w stylu secesji Gothic II położony jest w świecie fantasy i kontynuuje fabułę z oryginalnej gry. Siły zła, zawarte szeroki zestaw potworów, orków i ogrów, wszystkie przewodzą smoki, stale zmagają się ludzie. W tej grze, gracz bada najbardziej w dolinie kopalni odizolowany od reszty świata magiczną barierą. Akcja dzieje się w różnych miejscach, takich jak Harbour Town, wyspa smoków, zamek był oblegany przez orki, biblioteki lub gospodarstw. Gracze zaznajomieni z oryginalnej gry będą mieć możliwość powrotu, a także na niektórych obszarach. Rozgrywka pozostaje prawie bez zmian. Jednak odpowiednie ulepszenia, na przykład, główny bohater może teraz stać się również faworyt, Łowca smoka lub maga. Istnieje kilka nowych gildii i umiejętności głównego bohatera, jak parzyć, na przykład mikstury.

Gothic 2 na PC / Windows, główny bohater może rozwijać zestaw umiejętności, w tym i kilka standardowych technik walki (jedną ręką i dwuręczny broni, łuk i kusza) i kilkunastu innych umiejętności, takich jak skradanie się, zamków, kradzieży kieszonkowych, tworzenie run, alchemia czy kowalstwo. Gracz może również korzystać z coraz bardziej potężne zaklęcia, zawartych w sześć magicznych kręgów. Został zaktualizowany sztuczna inteligencja postaci i potworów. Na przykład, mieszkańcy miasta będzie ostrzegać strażników, gdy jest atakowany, i potwory mogą pomagać sobie nawzajem, aby zabić głównego bohatera. Efekty wizualne zostały ulepszone, a także - cały świat gry i poszczególne jego części, takie jak miasta, w domu lub drzewa bardziej szczegółowym. Istnieje kilka sto twarzy tekstury w ogóle.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *