Gears of War: Ultimate Edition Download Pełna Wersja + Crack

Gears of War: Ultimate Edition Download Pełna Wersja + CrackGears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition Gra + Crack Download

Gears of War: Ultimate Edition download

Gears of War: Ultimate Edition Tylko Crack do Pobrania

Gears of War: Ultimate Edition crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 8 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 60 GB Wolnego Miejsca na Dysku do pełnej instalacji gry.Odświeżona wersja pierwszej połowie kultowego cyklu Gears of War, uczyniona z rozważają o innej generacji konsoli firmy Microsoft oraz wielkich pecetach. Za port gry odpowiada studio The Coalition (wcześniej Black Tusk), które do jej różnego wydania wprowadziło szereg zmian, takich jak podrasowana oprawa graficzna i znacznie rozbudowany tryb multiplayer. Kampanię jednoosobową rozszerzono zaś o 5 dodatkowych funkcji, dostępnych pierwotnie wyłącznie w pecetowej wersji gry.

Gears of War: Ultimate Edition Download na PC Windows to odświeżona wersja futurystycznej trzecioosobowej strzelaniny z 2006 roku, która dała początek samej z najciekawszych serii widocznych na konsolach firmy Microsoft. Za przeniesienie kultowego klasyka z Xboxa 360 odpowiada studio The Coalition (znane wcześniej pod nazwą Black Tusk), na którego czele stanął Rod Fergusson – wieloletni producent serii.

Fabuła Gears of War: Ultimate Edition Download Pełna Wersja osadzona została na przypominającej Ziemię planecie Sera, wyniszczonej przez długą wojnę o surowce. Zaraz po znalezieniu nowego źródła energii, które sprawiłoby do czasowego zawieszenia broni, spod powierzchni planety wypełzły wrogie istoty nieznanej rasy, nazwane przez wszystkich szarańczą. W przeciągu kilku lat najeźdźcom udało się zabić blisko 80 procent populacji planety oraz ci, którym udało się przeżyć, znaleźli lokum w podziemnych bunkrach. Akcja właściwa rozpoczyna się 14 lat po tzw. Dniu Wyjścia, a gracze dodają się w świadomość skazanego za dezercję Marcusa Fenixa, który wraz ze prostą drużyną zostaje wysłany, aby stawić czoła szarańczy.

Akcja Gears of War: Ultimate Edition Download Crack na PC Windows ukazana jest z możliwości trzecioosobowej, a jedna rozgrywka męczy się w wyjątkowo szybkim tempie. Podczas kolejnych misji stawiamy czoła rozmaitym gatunkom kosmitów, będąc do dyspozycji dość spory arsenał dość konwencjonalnej broni (karabiny, strzelby, granaty) w futurystycznym wydaniu. Nasz protagonista wyposażony istnieje w ciężki pancerz bojowy, co w licznym stopniu uniemożliwia mu szybkie zajmowanie się, dając zawsze w zamian znacznie większe szanse podczas bezpośrednich walce z użyciem siły fizycznej. W trakcie walki dużą rolę odgrywa warstwa taktyczna, chcąca od graczy umiejętnego toczenia się po wirtualnym polu walki i wykorzystywania nowego sposobu osłon (naturalnych lub wykonanych samodzielnie np. poprzez przewrócenie mebli). Kampania fabularna odświeżonej wersji Gears of War uzupełniona została o pięć bonusowych rozdziałów, które oryginalnie proste były wyłącznie w pecetowej wersji gry. Dzięki temu potrafimy stawić czoła zupełnie innemu bossowi – Brumakowi, a impreza w sposobie jednoosobowym wydłużona została o kolejne 90 minut. W pozie nie zabrakło te tak wysoko ocenianego przez graczy trybu multiplayer. Deweloperzy ze studia The Coalition rozbudowali go przecież o trzy kolejne tryby rozgrywki, nowe mapy, 17 stron z muzyki Gears of War 3, dedykowane serwery a system match-makingu, oparty na naukach graczy.

Gears of War: Ultimate Edition Torrent do Pobrania za darmo na PC Windows daje się rzecz jasna także bardzo podrasowaną oprawą graficzną. Gra leczy w skrajnej rozdzielczości 4K (tylko wersja PC), także w trybie single, jak i multiplayer.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *