For the King Pobierz Pełną Wersja na PC i Crack Download

For the King Pobierz Pełną Wersja na PC i Crack Download

For the King Pobierz Pełną Wersja na PC i Crack Download

For the King Download Pełna Wersja + Crack

For the King download

For the King Tylko Crack

For the King crackWymaganie sprzętowe:

System: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Procesor: 1.4 GHZ dual core CPU
RAM: 4 GB RAM
Karta graficzna: 256 MB GeForce 8800, Radeon 3850, or Intel HD 3000
Dysk twardy: 2 GB dostępnej przestrzeniPołączenie strategii turowej, jRPG-a i sztuk typu roguelike. Gracz trafia do poważnego świata fantasy, i w kierunku rozgrywki zatrzymuje się przede każdym eksploracją, kolekcjonowaniem praktycznych i drogich przedmiotów i walką z napotkanymi przeciwnikami. Cała zawartość zabawy jest proceduralnie generowana przy każdym rozpoczęciu nowej rozgrywki.

For the King jest wyjątkową hybrydą gatunkową, zawierającą elementy typowe dla gier strategicznych, jRPG i roguelike'ów. Tytuł został opracowany przez niezależne studio IronOak Games, a powstał z pamięcią o platformie PC Windows.

Fabuła

Akcja For the King przesuwa się w królestwie Fahrul danym w idealnym świecie fantasy. Po śmierci władcy kraina pogrążyła się w chaosie – pani nie pozostało zatem nic nowego, jak poprosić o ochrona swoich poddanych. Gracz przejmuje kontrolę nad drużyną śmiałków, którzy działają próbę stawienia czoła wiszącemu nad całym krajem niebezpieczeństwu.

Mechanika

W podzielonym na budowę PC Windows For the King wydarzenia omawiane są w projekcie izometrycznym. Fundamentem konkurencji jest eksploracja – realizowana przez nas drużyna zaczyna się w częściach po podzielonej na heksy mapie; warto wspomnieć, że krainę można przemierzać również na piechotę, kiedy i na pokładzie łodzi. Z ciekawości na prowadzącą w królestwie sytuację, na mapie roi się od przeciwników, którzy są nie tylko na powierzchni, lecz również w ogromnych podziemiach. Wcześnie czy później dochodzi a do starcia – walki grane są w porządku turowym, a o zwycięstwu decyduje umiejętne wykorzystywanie zdolności poszczególnych członków drużyny (do boju posyłamy między innymi wojowników, łuczników oraz magów) i parametry ich ekwipunku. Odniesione rany można wyleczyć poprzez wykorzystanie zbieranych po drodze ziółek oraz rozbijając obozowisko.

Co ciekawe, zarówno sama mapa, kiedy i odkładające na nas przygody oraz wydarzenia są generowane losowo, co zasadniczo podnosi wartość wskaźnika replayability opisywanej produkcji – dzięki temu bowiem każdorazowe rozpoczęcie zabawy stosuje się z nowymi doznaniami.

Tryby gry

For the King oferuje dużą skalę trybów gry – interesować się można także w pojedynkę, jak także w środowisku innych graczy. Moduł kooperacyjny pozwala na wspólną grę w ramach tak zwanego gorącego krzesła a przez Internet.

Kwestie techniczne

For the King określa się trójwymiarową oprawą graficzną przyzwoitej jakości. Całość utrzymano w kolorowej, kreskówkowej stylistyce.