Flight Unlimited 2K18 Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Flight Unlimited 2K18 Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Flight Unlimited 2K18 Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania

Flight Unlimited 2K18 Download Gra oraz Crack

Flight Unlimited 2K18 download

Flight Unlimited 2K18 Sam Crack [DOWNLOAD]

Flight Unlimited 2K18 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7
Procesor: Intel Core 1.4Ghz i7
RAM: 2 GB RAM
Karta graficzna: Dedicated Graphics Card with 4GB of Memory
Dysk twardy: 3 GB dostępnej przestrzeniSymulator lotu, w którym pilotujemy awionetki, wielkie samoloty pasażerskie, a dodatkowo nowoczesne myśliwce i bombowce. Samoloty możemy prowadzić w rolach, które pozbawiają nas m.in. w miejscowości wyspy więziennej Alcatraz lub mostu Golden Gate.

Flight Unlimited 2K18 to przekazany na urządzenia PC Windows symulator lotniczy, w którym możemy zacząć za sterami maszyn zarówno cywilnych, jak i wojskowych, aby następnie pilotować je w systemie lotu swobodnego lub pracach inspirowanych serią GTA. Tytuł i tematyka produkcji nawiązują do popularnej serii Flight Unlimited, jaką w latach dziewięćdziesiątych tworzyło studio Looking Glass Technologies (twórcy serii Thief i Sposób Shock). Autorzy omawianego tytułu z szkoły Flight Systems LLC nie są ale nic wspólnego z innym studiem: Flight Unlimited 2K18 to następca Flight Unlimited Las Vegas oraz Flight Unlimited 2K16, które najpierw pojawiały się na budowach mobilnych, a dopiero później na komputerach PC.

Mechanika

Flight Unlimited 2K18 jest oczywistym, ale jeszcze dość realistycznym symulatorem lotu. Podczas pilotowania dostępnych statków powietrznych gracz musi liczyć pod uwagę istotne czynniki, takie jak ciąg, siła nośna, opór powietrza itp. Wśród dwudziestu pięciu dostępnych maszyn występują duże różnice w zakresie masy, zwrotności, czy też systemu napędowego. Prowadzenie samolotu pasażerskiego Boeing 747 jest znacznie odmiennym doświadczeniem od pilotowania myśliwca F-22 lub i powolnej motolotni.

Określone misje stawiają przed nami ważniejsze wyzwania niż tylko utrzymanie się w powietrzu. Bywa, że lot wprowadzamy w formie utraty sterowności lub z złymi silnikami i potrzebujemy opanować maszynę, zanim nastąpi katastrofa. Kolejnym razem naszym działaniem zapewne stanowić wylądowanie w ogromnym, trudno dostępnym miejscu, np. na moście. Mamy też możliwość przetestować nasze zdolności walki lotniczej w scenariuszach drugowojennych oraz wziąć start w dawnych misjach szpiegowskich.

Ciekawym elementem zabawy istnieje okazję inscenizowania potyczek multiplayer, w jakich ścierają się tak odmienne maszyny jak myśliwiec odrzutowy F-18 i awionetka Cessna 172. Dzięki specjalnemu systemowi wyrównywania szans bitwy też nie są tak niesprawiedliwe, jak można by oczekiwać.

Tryby rozgrywki

Flight Unlimited 2K18 oferuje tryb lotu wolnego, w którym potrafimy przemierzać dostępne lokacje bez określonego celu, tryb kampanii zawierający ok. 50 misji o różnej tematyce (wojskowe loty zwiadowcze, ewakuacja więźnia z wyspy Alcatraz), a także tryb multiplayer, w jakim dzięki specjalnemu systemowi wyrównywania szans przestarzałe lub cywilne maszyny mogą rywalizować z nowoczesnymi myśliwcami na całych zasadach.

Kwestie techniczne

Flight Unlimited 2K18 oferuje wybór pomiędzy wygodną perspektywą trzecioosobową, a immersyjnym widokiem z wnętrza szczegółowo wymodelowanego kokpitu. Lokacje takie jak San Francisco i Las Vegas zostały zrekonstruowane przy wykorzystaniu doskonałej wartości zdjęć satelitarnych. Na poziom realizmu pozytywnie wpływają efekty pogodowe oraz cykl dnia i nocy.